Wpis z mikrobloga

Mirki kupilem sobie prepaida i dodatek, i tak mysle 100lvl jaka klase sobie zbustować. Myslalem o death knighcie bo nigdy nim nie gralem. Ale czy warto marnować boosta na postać która i tak zaczyna na 60lvl? #wow #worldofwarcraft
  • 9
  • Odpowiedz
@qusqui21: wyleveluj do 60lvl postać i dopiero ją zboostuj, dostajesz wtedy też boost profesji na postaci (tak jak np. engineering czy tailoring czy blacksmithing). Zboostuj tym co ci się dobrze gra, ja zboostowałem w draenorach warlocka i tknąłem go dopiero tydzień temu?
  • Odpowiedz
@pandapl: ale ze jak, robie sobie dk na tam 57 czy na ktorym zaczyna robie 60lvl. Dodaje profki i puff mam dk z 100 lvlem i profkami na full? A i mam szamana tyle ze na innym serwie niz zamierzam grac, wiec to bedzie moj main.
  • Odpowiedz
@qusqui21: robisz sobie DK, ktory zaczyna na 55 lvlu, robisz te nudne wprowadzenie, po nim uczysz się profesji i lvlujesz postać do 60lvlu. Boostujesz i masz te profki na poziomie 700. Jeżeli w taki sposób zboostujesz bez profek to gra ci narzuci własne.
Masz czas więc aby zapoznać się z klasą i czy w ogóle masz chęć nią grania więcej.

  • Odpowiedz