Wpis z mikrobloga

Mirki spod #motocykle
Mam oferte kupienia od dobrego kumpla Bartona z 125ccm, zarejestrowanego na 50ccm.
Po generalnym remoncie, z nowa elektryka, opony i hamulce maja 3mies. Na wszystko faktury sa.
Przebieg 14kkm, z czego on sam zrobil 9kkm
Zaproponował mi 1500zl i mysle czy by nie kupic, poniewaz teraz mógłbym zrobic jedynie A2, na 125ccm oficjalnie jezdzic nie mogę, a pelne A dopiero za 3lata.

Moto glownie do dojazdow do sklepu, pkp itd., bo wychodzi taniej niz samochodem ( ͡º ͜ʖ͡º)

Kupowac czy nie warto?

#bojowka125cc #chinskiepierdziawki
  • 21
  • Odpowiedz
@Jendrol: wlasnie taki mialem plan, zauczyc sie wrzucania biegow, zakretow itd.
Wiem, ze jak siade na gladiusie to kompletnie inaczej bedzie mi sie jezdzilo, nie mniej bede juz cos umial, jedyne na czym jeździłem to wyremontowany przeze mnie ogar 200, i tam z biegami to inna bajka byla ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Atencyjny_Gerbil a nie sluchaj tych wykopowych ekspertow. "czekaj na A" no dobra rada 3 lata czekac. Ja w tym roku dopiero robie A (wrzesień) a na wiosne kupilem rometa 125,juz 4k nawinalem. Fajna sprawa i dobrze jezdzi. Jedyny problem jak vos6odwalicz i ubezpieczyciel nakaze sprawdzenie motocykla. Jeszcze jak porysujesz jakis samochód to spoko. Gorzej jak komus sie stanie krzywda.
  • Odpowiedz
@daczka92: mieszkam na wypizgowie pod Opolem, nie planuje nim jezdzic po mieście, bo po to mam samochód. Chodzi o wycieczki typu 5km na pkp, 8km do biedry czy do lekarza wies obok. Chyba kupie, bo widze ze wg wykopowych ekspertów to biore go po to, zeby się #!$%@? chinczykiem przy pierwszej okazji xD

I wiadomi he he prawdziwe Moto to 600ccm minimum z chromami, bo wstyd #!$%@? chinskim jezdzic xD kuhwa
  • Odpowiedz
@Atencyjny_Gerbil Szkoda, ale lepiej zamiast tego Bartona dołóż parę kafli i kup r1 na 50ccm
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) a tak na serio to rób co chcesz to twój wybór a nie przegrywów z mirko
  • Odpowiedz
na 125ccm oficjalnie jezdzic nie mogę


@Atencyjny_Gerbil: Na tej "50ccm" też oficjalnie nie możesz. Rób co chcesz. Ja na twoim miejscu robiłbym A2 i później A. Sam kiedyś jeździłem na 125 bez prawka, ale tylko po lasach. Wydaje mi się, że za duże ryzyko jeździć czymś takim po mieście, nawet nieduże przebiegi.
  • Odpowiedz
@pisak17: cumplu, mieszkam na wsi. Wypizgowo, patrol policji to ja tu dawno nie widzialem xD chce jakiego piedka do dojazdow, a nie jazdy po miescie i pewnie sporo lasem będę jezdzic, bo krotsza droga
  • Odpowiedz