Wpis z mikrobloga

  • 58
@agnea jaki paraliż dziewczynko? dzisiaj mamy święto i trzeba się wyluzować, a nie jeździć 4 kółkami; poza tym jeżeli brakuje Tobie chemi to zawsze możesz odkręcić sobie gaz w łazience albo kuchni
  • Odpowiedz
  • 89
@lilafro: a dlaczego startujesz do mnie z pozycji wyzszosci juz w pierwszym zadaniu? Masz kompleksy to nie lecz ich ukryta agresja do innych. Po 2. kto powiedzial ze akurat jestem w Trojmiesie teraz? Moze mnie wcale tam nie ma dzis, co nie zmienia faktu ze ilosc tego typu imprez jest #!$%@? bo blokuje ruch (nie tylko samochodowy) i powoduje utrudnienia. Po 3. dobrze to ma sie zyc mieszkancom ktorzy placa
  • Odpowiedz
@agnea Ile masz takich imprez w roku? Może kilka. Mnie #!$%@?ą samochody w mieście i nie płaczę, że ruch jest 365 dni w roku. Miasto jest dla WSZYSTKICH, nie tylko uzależnionych od auta.
  • Odpowiedz
@agnea to trzeba mieć już totalny ból duży i #!$%@? mózgowe żeby czepiać się o coś w czym nie bierze się udziału; weź rusz ten tyłeczek i zacznij coś robić dla swojego ciała, bo tylko osoby nic nie robiące wciąż narzekają
  • Odpowiedz
@agnea: popieram. gdańsk rozkopany, grunwaldzka zamknięta, ale trzeba jeszcze #!$%@?ć i jakiś maraton zorganizować. skoro tak kochają biegać i jest to ich pasja, dlaczego nie biegają na stadionie? a no dlatego, że tam nikt by nie widział jacy to oni są zajebiści ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lilafro:
@Asarhaddon:
@ripp1337: Wy chyba nie zdajecie sobie sprawy co w ostatnich miesiącach się tutaj #!$%@?. Nie było chyba pełnego tygodnia bez zmiany organizacji ruchu/komunikacji miejskiej.
Widać, że nikt z was nie rozumie sytuacji, więc życzę trafienie pielgrzymki podczas jechania :P
  • Odpowiedz
@JahMuffin Tzn. jakiej sytuacji? Przesiąść się na kilka dni w roku w SKM czy tramwaj to aż taki problem? Na pewno części osób, które muszą być bardzo mobilne, będzie to przeszkadzać, ale co z tego? Miasto jest dla wszystkich - powtarzam.
  • Odpowiedz
@JahMuffin Co?... A po Gdańsku SKM się nie przemieścisz? Na pewno nie po całym, ale w dużej mierze robi robotę. Niestety trzeba pogodzić się z tym, że raz na jakiś czas (i to naprawdę góra kilkanaście dni w roku) ruch samochodowy jest utrudniony. Tak bywa.
  • Odpowiedz
@JahMuffin paraliż miasta to był wtedy kiedy spadło za dużo deszczu w lipcu; dzisiaj tak naprawdę to jest luz bo policja dobrze nadzoruje ruch i przepuszcza auta najszybciej jak się da
  • Odpowiedz
@agnea: też właśnie się kiedyś zastanawiałem dlaczego takie imprezy które promują sport, bieganie, triatlon jeśli są organizowane w dużych aglomeracjach miejskich i to jeszcze w centrum.

Przecież to jest trochę chore blokować całe miasto aby rzesza uczestników biegała po mieście w akcie sportu.

Dlaczego organizatorzy nie mogą zorganizować takiej imprezy poza miastem, gdzieś na jakimś spokojnym wygwizdowie i nikomu by to wtedy nie kolidowało. Problem chyba leży w kasie i
  • Odpowiedz
@agnea: najlepszy komentarz xD: "ile takich imprez w roku?". no bulwa mać w ciągu ostatnich sześciu miesięcy było z 10 takich inb, marszy i luj wie czego jeszcze a obrońcy zawsze sapią że raz w roku to można. D:
  • Odpowiedz
@parasolki No jasne, że nie każdy. I co z tego? W związku z tym mają nie odbywać się imprezy typu maraton czy marsz ku czci czegoś tam? Dlaczego przestrzeń miejska ma być na wyłączność dla użytkowników samochodów? Ile jest takich imprez w roku i na ile realnie utrudnia to życie, a na ile chwilowo #!$%@??
  • Odpowiedz
jaki paraliż dziewczynko? dzisiaj mamy święto i trzeba się wyluzować, a nie jeździć 4 kółkami;


@lilafro: dlaczego chcesz ukladac jej plan dnia? Ta wasza polacka chcec ustawiania innym ludziom zycia mnie przeraza. JEST SWIENTO MUSISZ SWIENTOWAC ISC DO KOSCIULKA A NIE JEZDZIC SAMOCHODEM BO MY SWIENTUJEMY DZISIAJ #!$%@?
  • Odpowiedz
Co?... A po Gdańsku SKM się nie przemieścisz? Na pewno nie po całym, ale w dużej mierze robi robotę. Niestety trzeba pogodzić się z tym, że raz na jakiś czas (i to naprawdę góra kilkanaście dni w roku) ruch samochodowy jest utrudniony. Tak bywa.


@ripp1337: może parę razy w roku zamknę cię w domu na klucz, to tylko parę razy przecież. Nikt jeszcze nie wytłumaczył mi po #!$%@? te maratony na ulicy, ulica jest dla samochodów! I dlaczego to musi być bezczelnie CENTRUM? Dlaczego to nie mogą być obrzeża, las, #!$%@? pustynia czy cokolwiek innego. To musi być #!$%@? ulica.

A WY CO DALEJ W TYCH SWOICH SAMOCHODZIKACH? JA TU #!$%@? BIEGAM, PATRZCIE I
  • Odpowiedz