Wpis z mikrobloga

Piąteczek w Kąciku:

- proste
- informacje
- sportowe

Obserwuj #kacik
Śledź na Twitterze
Polub na Facebooku

#pilkanozna

Cupiał walczy o Wisłę. Znów może zostać właścicielem

- Do pracy zabrali się prawnicy i już znaleźli wyjście z sytuacji. Klub nie został sprzedany Meresińskiemu, ale jego spółce Projekt-gmina, której jest prezesem. Jako człowiek skazany prawomocnym wyrokiem (za posługiwanie się fałszywym świadectwem maturalnym) nie może zasiadać w zarządzie żadnej spółki. W świetle prawa oznacza to, że istnieje duże ryzyko, iż umowa sprzedaży po prostu jest nieważna

Jan Urban zagrożony. Radoslav Latal faworytem

- Faworytem wydaje się Czech Radoslav Latal, który w minionym sezonie zajął z Piastem Gliwice 2. miejsce, a obecnie pozostaje bez pracy

- Zainteresowane Latalem były także inne kluby, m.in. Maccabi Hajfa (Izrael) i Mlada Boleslav (Czechy). W tym drugim, trener zażądał wynagrodzenia w wysokości 15 tys. euro i do porozumienia nie doszło

Krzysztof Warzycha ma zostać menadżerem Ruchu Chorzów

- W Ruchu ma być odpowiedzialny za transfery

- Umowa ma być podpisana w najbliższych dniach, ale jej parafowanie musi być poparte akceptacją rady nadzorczej - mówi prezes Ruchu - Janusz Paterman. - On ma kontakty, również biznesowe. Ruch potrzebuje takich ludzi. To były znakomity piłkarz, ale także osoba, która zna się doskonale na futbolu

Ranking FIFA. Polska na 16. miejscu

- To wciąż wyrównanie najwyższego miejsca w historii. Poprzednio Polska znajdowała się na 16. miejscu w 2007 roku

- Najgorzej wiodło się w 2013 roku, kiedy nasza reprezentacja zajmowała 78. miejsce

Jan Sieracki w Hamburger SV

- Sieracki będzie występował w juniorskich zespołach niemieckiego klubu

- Lech otrzyma za swojego wychowanka 120 tysięcy euro, ponad 510 tysięcy złotych

Rybus: Chcę znów cieszyć się piłką

- 30 czerwca kończyła mi się umowa z Terekiem Grozny i już dawno postanowiłem, że jej nie przedłużę. W ostatnim meczu sezonu ligi rosyjskiej doznałem urazu i latem nie mogłem wybrzydzać. Lyon oglądał mnie od dawna, jestem pewny, że gdybym zagrał na EURO, propozycji byłoby więcej. Ale jestem w Olympique, skąd dostałem jedyną, konkretną ofertę. Nie żałuję

Adrian Mierzejewski w Al-Sharjah

- W minionym sezonie reprezentował barwy Al-Nasr (Arabia Saudyjska), dla którego w 31 meczach zdobył 12 bramek i zaliczył 7 asyst

- 4 sierpnia Mierzejewski rozwiązał kontrakt. Na bezrobociu pozostawał zaledwie przez 5 dni

Apoel - Apollon 1:2. Gol Arkadiusza Piecha (wideo)

- Arkadiusz Piech zdobył bramkę dla Apollon FC podczas meczu o Superpuchar Cypru

- Wszedł na boisko w 57. minucie, a decydujacą o zwycięstwie branmkę zdobył w 80. minucie

Airam Cabrera w Anorthossis Ammochostou

- W minionym sezonie reprezentował barwy Korony Kielce, dla której w 28 meczach zdobył 16 bramek i zaliczył 2 asysty

- Korona nie zarobi na jego transferze, ponieważ w czerwcu wygasł jego kontrakt

1/16 Pucharu Polski - wyniki

- Cracovia przegrała z Jagiellonią 0:1, po bramce strzelonej tuż po przerwie spotkania. Sędzia rozpoczął drugą połowę, kiedy gospodarze posiadali na boisku tylko 10 zawodników, ponieważ jeden z graczy pobiegł do szatni skompletować strój. Goście wykorzystali dekoncentrację rywali i zapewnili sobie awans. (Tutaj wideo z tej sytuacji)

- Najwięcej działo się w Zabrzu. Do przerwy Górnik przegrywał 0:2, w międzyczasie nie wykorzystując rzutu karnego. Pierwszoligowca to nie załamało. Dwie bramki w drugiej połowie i trzecia w dogrywce sprawiły, że mistrz Polski i ubiegłoroczny triumfator Pucharu Polski, odpadł z rozgrywek

20 pytań - Siergiej Kriwiec (wideo)

- W lipcu 2016 roki Siergiej Kriwiec podpisał kontrakt z Wisłą Płock

- Odpowiedzi udzielał w języku polskim

5. kolejka Ekstraklasy

- Dzisiaj grają: Lechia - Korona, Lech - Cracovia

#siatkowka

IO: Polska - Argentyna 3:0

- Rekordowy trzeci set w którym oba zespoły zdobyły 72 punkty

- Wygrana zapewniła naszym siatkarzom awans do ćwierćfinału

Wlazły: Liczę, że młodzież oderwie się od komputera

- W czasie wakacji poświęcał czas swojej Fundacji, organizując treningi w kilku miejscach Polski

- Liczy, że młodzież oderwie się od komputera, by spędzać czas na sali treningowej

Memoriał Agaty Mróz w Dąbrowie Górniczej

- Turniej odbędzie się w Dąbrowie Górniczej, w dniach 30 września - 2 października

- Celem rozgrywek jest pamięć o Agacie Mróz, a także promocja krwiodawstwa, transplantacji i przeszczepów szpiku kostnego

#mma

ONE FC. Prachnio zmierzy się z Butlerem

- Do walki dojdzie 17 sierpnia podczas gali ONE FC w Dżakarcie (Indonezja)

- Dla Prachnio będzie to trzecia walka w tej organizacji. Wcześniej znokautował Alexandre Machado (7-2) i pokonał na punkty Leandro Ataidesa (8-3)

FEN 13. Media trening (wideo)

- W walce wieczoru, były zawodnik UFC - Piotr Hallmann (3. wśród Polaków w kategorii piórkowej) zmierzy się z Kamilem Łebkowskim (4. wśród Polaków)

- Gala FEN 13 Summer Edition, odbędzie się 13 sierpnia w Gdyni

#ciekawostki

Dzisiaj

  • nie będzie 70.0% (7)
  • sondy 30.0% (3)

Oddanych głosów: 10