Wpis z mikrobloga

@Luxusowa: Powędrował do gabloty u nas w instytucie :) Walał się między porfirami, granitoidami itp. Zaraz pod klifem orłowskim, koło zrzuconego bunkra.
  • Odpowiedz
@Rajca: Za dobre. ;) Ja już postanowiłam na terenówkach kitrać jakieś ciekawe minerały, żeby poszerzyć swoją kolekcję. Marzy mi się taki idealnie regularny piryt. :D
  • Odpowiedz
@Luxusowa: Mi się nawet jakoś specjalnie nie chce zbierać. Mam swój trawertyn, fluoryt i kawałek rdzenia osadów jeziornych w żywicy epoksydowej i starczy :P
  • Odpowiedz
@Zeriath: Jeśli ładnie zachowana to musi robić wrażenie. Wczoraj poza tym amonitem trafił się wapień paleozoiczny z odciskami muszli - ale tego jest pełno. Moja dziewczyna trafiła na odcisk łodzika. A koleżanka znalazła kawałek drewna przepojony krzemionką - zajebisty efekt!
  • Odpowiedz
@Rajca: jak tylko będę w domu i nie zapomnę to podrzucę fotkę :) (mnie osobiście bardzo się podoba)

@Pan_Slawek: to trzeba szukać do skutku :), jakiś czas temu dało mi się znaleźć pięknie wykształcony grossular, który później trafił do muzeum na moim wydziale :>. Po prostu trzeba szukać i mieć dużo szczęścia :)
  • Odpowiedz