Wpis z mikrobloga

@Ceszar: napisz mi na pw miasto i daj mi proszę lokalizacje gdzie wsiadałes dokładnie i gdzie kończyłeś. Do korporacji to nie wszystko, pomogę ci w zgłoszeniu do wydziału licencji i zezwoleń. Jesli kolega nie potrafi używać odpowiednio taryf, nie powinien mieć licencji
  • Odpowiedz
@Ceszar: zostałeś wyruchany przez taksówkarza. Przejechał na trzeciej taryfie za kwotę 90gr czyli 250metrów. Wyrolował na 45groszy
@leeshay: jaja sobie robisz czy serio się stałeś taki prawilny. Ta trzecia taryfa na takim odcinku to najprawdopodobniej pomyłka/zagapienie
  • Odpowiedz
@leeshay: Chyba żaden taryfiarz nie oszukiwałby klienta na taką kwotę. W dodatku taksówka z korporacji. Jak dla mnie to zwykły błąd ludzki. Jak kasjerka w sklepie pomyli się i zamiast złotówki wyda 50gr to wzywasz kierownika i policję? Teraz chyba próbujesz poprawić swój wizerunek, #!$%@?, zachowajmy zdrowy rozsądek. Gościu pewnie nie był swiadomy tego że #!$%@?ł klienta, każdy popełnia błędy.
  • Odpowiedz
@Ceszar: u mnie w taxi jest taryfa 1 i 3 tylko. Może końcówka kursy była juz na kolejnej taryfie? A może taksometr miał przy lewarki zmiany biegów i mu sie zmieniło przez przypadek?
  • Odpowiedz