Wpis z mikrobloga

Siema Mireczki, kupiłem sobie ZEPPELIN LZ127 GRAF ZEPPELIN AUTOMATIK 7666-5 (jak na zdjęciu). Wiem, że co najmniej jedna osoba tutaj ma taki zegarek więc mam pytanie, bo martwi mnie jedna rzecz.

Otóż, rezerwa chodu - po dniu noszenia i nocy na biurku zegarek stoi i trzeba go rano ustawiać co wydaje mi się absurdalne, no i teraz pytanie: ten model tak ma czy to usterka?

#watchboners #zegarki
jombsik - Siema Mireczki, kupiłem sobie ZEPPELIN LZ127 GRAF ZEPPELIN AUTOMATIK 7666-5...

źródło: comment_UyIZDdRXxm3gcKsX2GeU7rVfRYe3t2oj.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@jombsik: Faktycznie mógłby się ktoś wypowiedzieć. Mam 3 automaty i w sumie każdy taką realną rezerwę chodu ma na poziomie 35-40h. Te kilka godzin, o których piszesz, wydaje się być podejrzane, ale może ten typ tak ma.
  • Odpowiedz
@jombsik: Nie wierze, żeby jakikolwiek zegarek automatyczny miał taka słabą rezerwe chodu. Spróbuj dzisiaj tez cały dzień przenosić i sprawdzic jutro rano o której ci sie zatrzymał i ile minęło od czasu kiedy go odłożyłeś
  • Odpowiedz
@jombsik: @AllOver: Ja siedzę 8 godzin przed biurkiem, do wtedy wszędzie dojeżdżam samochodem, a spaceruje jedynie po firmie od czasu do czasu do innego działu, więc ruchu w ciągu dnia mam naprawdę mało
  • Odpowiedz