Wpis z mikrobloga

@szele: Witam. Chciałbym powiedzieć, że jeżeli chodzi o jedzenie to Polska jest najtańszym krajem w Europie i można się tu wyżywić za około 100zł miesiecznie.

Właśnie kończe taki miesiąc za 100zł. Musze powiedzieć, że ani razu nie byłem głodny-ba!-momentami byłem nawet przejedzeony, zapchany.

Nie zaliczam do jedzenia pica, co chyba oczywiste, bo jedzenie to jedzenia a picie to picie i na samą Cole wydałem koło 200zł(2 litry dziennie, czsami jescze wieczorem
@Kromeczka: Tej diety bym mimo wszystko nie zalecał - margaryna szkodzi, brakuje witamin i innych składników odżywczych (za wyjątkiem ziemniaków nie ma w tej diecie warzyw), za dużo tanich bułek (mają dużo polepszaczy), sosy pewnie składają się w większości ze sztucznych dodatków smakowych i wypełniaczy. Jakieś mięso lub jaja by się przydały od czasu do czasu. Ale jakby ją trochę zmodyfikować, to może na krótką metę się nadać.
@Kromeczka @gerbilos: bardzo spoko, tez nieraz mialam np 10 zeta na trzy dni, to sie jadlo tosty z cebula.xd a teraz jak chce przyoszczedzic przez tydzien, to kupuje i jem: platki owsiane(2zl w biedrze) czekolada gorzka(2zl w biedrze :d)- to na sniadanie. ziemniaki kilo(ok2), kapusta kiszona(2.50), groch(3), makaron(2,50), koncentrat pomidorowy(1,50) i na upartego mozna zjesc na obiad np trzy dni ziemniaki i kapusta und groch, a 4 dni makaron z sosem