Wpis z mikrobloga

Po aktualizacji oprogramowania w Meizu M2 do najnowszego Flyme 5.1.6.0G (przez apkę producenta) przestały do mnie dochodzić smsy - ani od znajomych, ani np z banku do potwierdzenia przelewów. Co może być przyczyną, jak mogę odzyskać te smsy których do tej pory nie odczytałem, a gdzieś 'wiszą'?

#meizu #meizum2 #android
  • 7
jeśli telefon wysłał do sieci informacje ze je odebrał to nigdzie ich już nie ma


@rekoj: bez jaj, naprawdę mogły być takie sytuacje? Aplikacje mam systemową i GO SMS jako domyślną. Teraz gdy dostawałem smsa pojawił się komunikat w pasku "sms is currently being processed' z GO SMS, powiadomienie zniknęło i tyle. U osób które piszą do mnie pokazuja się raporty dostarczenia.
@Vonsatch: to normalne gdy aplikacja systemowa sie wysypie (zazwyczaj spotykalem sie z tym w jakis romach by seba i adi a nie w stabilnych producenta), i twoim znajomym moze sie pokazyc ze wiadomosc dostarczona, oddaj na gwarancje jesli masz lub możesz sie bawić w przywracanie fabryczne, jednak bez roota jest to zazwyczaj bardzo bolesne