Wpis z mikrobloga

@lisokrul: @Vasek: @mafiafb: Dajcie sobie spokój z tym gównem, parę godzin tylko straciłem próbując obniżyć cenę do 10$ za pakiety na VPN'ie amerykańskim i poddając się spróbowałem zamówić tylko 2 pakiety za 3.70$ i nawet to #!$%@? nie działa bo błąd #!$%@? i #!$%@? więc jak wam raz nie zadziała to olejcie to bo tylko czas stracicie jak ja.
@Mekfu: No właśnie tego się boję, że stracę czas i się nie uda. Więc jeszcze nie próbowałem skorzystać z tej promocji.


@mafiafb: Więc spróbuj raz i olej, pewnie mają jakieś zabezpieczenia i niektórych czarnolistuje za coś a niektórych nie.

@bestboy120: Mógłbyś screena pokazać z wypełnionym jakimś adresem? bo może w tym tkwi problem chociaż wątpie, kopiuje randomowy adres z fake generatora jak leci.
@Mekfu: Mi po kilku dniach prób wreszcie się udało. Spróbuj na stronie internetowej na pc wejść w zakładkę "Manage Your Content and Devices", kliknij settings, zmień "Poland" na adres który Ci tam wyskoczy po rozwinięciu listy. Jak to zrobisz to wyloguj się i później zaloguj na amazon underground i odpal HS
@Mekfu: wczoraj postowałem jak ja robiłem i działało


@bestboy120: Kliknąłem na tym GPSie "ok" ale nie zniknęło to jakby nie dało się kliknąć i po wyłączeniu okienka i ponownym włączeniu znowu mi deafultowo pokazuje lokalizację Sydney.

@KrisRock: Ciekawe, pokazywało mi Poland, może zadziała.