Wpis z mikrobloga

Ja pi**le, dawno nic mnie tak nie wkło ja Windows 10 dzisiaj. Co zrobił? Postanowił zainstalować aktualizacje, która SP*LIŁA DOSZCZĘTNIE KOMPUTER. Przy każdym uruchomieniu mieli 2-3 minuty a potem wywala bluescreen. Powrót do poprzedniej kompilacji? Nie działa! Przywracanie poprzedniej wersji systemu? Gdzie tam... Jedyny sposób to resetowanie do stanu początkowego Windowsa. Dzięki Bogu, że istnieje opcja zachowania plików osobistych, bo bym chyba wy**lił komputer przez okno. Niniejszym oświadczam: j w d**e #microsoft i #windows10. Od tej pory nie kupię już żadnego waszego programu. Instaluje #linux, mam przynajmniej pewność, że update nie położy mi komputera. 10 zostawie na komputerze tylko z tego względu, że na Linuxa dużej części interesujący mnie gier nie ma. Jest to boleśniejsze tym bardziej, że dotychczas 10 działa bez zarzutu. #fuckmicrosoft #fuckwindows ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 13
@EmperorT żałuję w **j, że dałem się na to nabrać. Wcześniej wszystko działało normalnie, włączyłem sobie te wszystkie opcje szpiegujące i działało dość przyjemnie. Aż do teraz. ( ͡° ʖ̯ ͡°)