Wpis z mikrobloga

@chupachupss: Jak zdawałem prawko w 2008 to testy były zajebiste, wystarczyło je dzień czy dwa wcześniej po prostu #!$%@?ć non stop. O ile dobrze pamiętam było 20 pytań, wykręcałem w domu czasy w stylu półtorej minuty i 20/20 zdane :D
Na egzaminie to samo, pamiętałem już wszystkie pytania, nawet po obrazku rozpoznawałem. Nie wiem czy chociaż 5 minut zajęły mi odpowiedzi i też maks :D
@chupachupss jeśli chcecie się przygotowywać do testów na #prawojazdy na swoim telefonie to koniecznie wypróbujcie moją appke z testami ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pełen dostęp możecie wykupić za 9,99 i jest nieograniczony czasowo. Zrobię niedługo #rozdajo 50 kodów odblokowujących pełną wersję, wszystkich plusujących ten komentarz zawołam:D

Link do appki: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.swierzy.testynaprawojazdy2015
Za 2 razem jakos pyklo, za tydzien praktyka :)


@chupachupss: Co to za jazda teraz z oddzielnymi terminami? oO Kilka lat temu wpadałeś rano, pisałeś test by po sekundzie mieć wynik, szedłeś na plac poczekać w kolejce i do południa miałeś odhaczone.