Wpis z mikrobloga

hej mirki. od jakiegoś czasu myślę nad kupnem gitary akustycznej. gram na elektryku od jakichś 3 lat, jestem w 99% samoukiem i określiłbym swój poziom gry jako średniozaawansowany. brakuje mi jakiegoś spoko akustyka, na którym mógłbym sobie brzdąkać w odskoczni od elektryka. szukam czegoś w półce cenowej 300-500 zł. wydaje mi się, że za taką cenę lajtowo kupiłbym coś nie #!$%@? w kosmos ale mającego dobre brzmienie i solidną jakość. jakieś pomysły?
#gitara #gitaraakustyczna #naukagrynagitarze #instrumenty #muzyka
  • 10
@GoddamnElectric jesteś pewien, że to ta półka cenowa, o której myślę? ciężko znaleźć coś poniżej 1000 zł od nich

@panrurek dobry trop, F-310 wygląda na coś popularnego i sprawdzonego, a w ten sposób kupowałem wcześniej elektryki i byłem z nich zadowolony. dzięki
@frnkvsky: Jeśli chodzi o nowe gitary, to tak średnio, używane powinny łapać się do tego przedziału i to miałem na myśli pisząc tę firmę. Jak wspomnieli koledzy - najważniejsze ograć samemu. Myślę, że lepiej sprawdzić coś używanego, gdyż jeśli się na tym znasz i trochę poszukasz, to trafisz na coś naprawdę świetnego takim samym kosztem ;) Te 300 zł, to jednak dosyć mało jak na gitarę akustyczną (chyba, że w grę