Wpis z mikrobloga

Dobra. Powoli zbieram się po art-blocku. Choć ten art-block był spowodowany tym, że po prostu długo nie rysowałem, a jak się 3 tygodnie praktycznie nic nie robiło, to potem trudno wrócić :)

Do szkicownika już wróciłem od tygodnia. I jakoś powoli go zapełniam. Za tablet się znowu zabrałem :D

Planuje teraz do początku września trochę więcej siąść. Zobaczymy co z tego wyjdzie :)

Takie nawet szybkie study harley. Trochę pomagałem sobie zdjęciem :D
Link: https://images6.alphacoders.com/714/714381.jpg

Wciąż mam problemy z rękoma. Będę musiał przy nich trochę posiedzieć.
Od soboty już się całkowicie przeprowadzę, to biorę się za porządne study i akryle. Póki co nie mam zbytnio miejsca, aby rysować :)

Wiem wiem. Kubki, szklanki, kwadraty. Spokojnie. Dajcie mi się przyzwyczaić do ołówka i tableta :D

#rysujzwykopem #eksperymentrezixa
R.....x - Dobra. Powoli zbieram się po art-blocku. Choć ten art-block był spowodowany...

źródło: comment_IizLXVk1fm8chk4stV704o8C5FePqvqf.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@Rezix: całkiem spoko, ale jak zwykle niechlujnie strasznie. Paski i ciuchy nie przylegają do ciała tylko są jakimś samodzielnym bytem. Namaluj najpierw rękę/szyję, a później pasek na nim. Podstawa działania na warstwach. Ciemne momenty zbyt jasne, nie bój się uderzyć tam gdzie jest ciemno czymś faktycznie ciemnym.
  • Odpowiedz