Wpis z mikrobloga

Czołem mirki. Zawsze byłem szczupłym chłopakiem. Pozniej troche sobie napsułem w życiu i dostałem od lekarza SSRI. Leki te pomogły ogarnąć się ze swoimi problemami i dać sobie porządnego kopa w dupę, przestać się użalać, ogólnie same plusy...
Poza tym, że nie zmieniając diety, zacząłem powoli lecz systematycznie tyć, leki odstawione już ponad 3 miesiące temu, a ja dalej #!$%@? tyję, zacząłem jezdzić na rowerze, codziennie minimum 20km, wiem, że to mało, ale to już ponad miesiąc, czasami więcej, a waga dalej systematycznie rośnie.

Wiem, że nie ma takiej możliwości, aby tłuszcz odkładał się z niczego, ale przecież nie jem więcej niż rok temu, ani dwa, czyżby metabolizm zwolnił? Jak przywrócić wszystko do stanu przed braniem tego gówna?

BMI mi #!$%@?ło do 25 prawie :<

#medycyna #grubiludzie #otylosc #bojesieotylosci #pytanie
  • 10
  • Odpowiedz
@Solitary_Man: no i właśnie, oczekiwałem dużego wzrostu masy ciała podczas kuracji a nie małego ale w #!$%@? systematycznego wzrostu, od listopada to już 10 kg, chyba ułożę dietę :C

no i wzrost dalej po odstawieniu...
  • Odpowiedz
@Michau_michau: Skoro hormony i cukier w normie to nie ładujesz się promieniami słonecznymi. Jedz mniej i tyle. Juz bardziej prawdopodobne że to możesz mieć coś z głową i tylko ci się wydaje że jesz normalnie.
  • Odpowiedz