Wpis z mikrobloga

Mirki z #pcmasterrace #pc #komputery mam problem z kartą microsd od szajsunga.
próbuję to małe ścierwo sformatować z poziomu windy i ni #!$%@? nie da rady... cały czas info ,ze windows nie moze sformatować karty.
ściągnąłem jakiś program "format sd" czy coś , a w nim dla odmiany info ,ża karta jest zabezpieczona ... no #!$%@? mać .
jest moja i chce #!$%@?ć w kosmos wszystko co na niej , a te #!$%@? kitajce mi ją jakoś zabaezpieczyły .ale zapomnieli napisać jak ją #!$%@? odpezpieczyć ,zeby w nowym teleofnie śmigała jak nowa.

karta to coś tego typu
Pobierz o.....o - Mirki z #pcmasterrace #pc #komputery mam problem z kartą microsd od szajsun...
źródło: comment_QkMy8Ezi7Ft5zHXdB8EHPXYBvx8eatdj.jpg
  • 14
Albo fizyczna blokada, czytaj przełącznik na karcie, albo ściągnij program typu unlock SD. karty można zablokować by np przypadkowo nie utracić danych przez nadpisanie.
@asd1asd: ani ten program ,anie format z poziomu tel nie działa .
w pc karta działa , sprawdzałem zapis /odczyt jest ok.
ale jak się #!$%@?ę to jeszcze dziś ją wywalę. nigdy więcej szajsunga pod żadną postacią.
@oliho ja miałam podobny problem, też info że nie da się sformatować. Wykombinowałam, że włożę ją do lustrzanki i tam w menu też jest opcja formatu karty. Dopiero tak się udało.
@oliho @oliho ja miałam podobny problem, też info że nie da się sformatować. Wykombinowałam, że włożę ją do lustrzanki i tam w menu też jest opcja formatu karty. Dopiero tak się udało.