Wpis z mikrobloga

@pumbiaczek: również szukałem czegoś do youtuba i cda (spotify i kilka innych też) wybór padł na nowego chromecasta (cena poniżej 200zl) jestem mega zadowolony. Nie muszę podlaczac myszki czy klawiatury, obsługa przez telefon (przez tablet czy komputer też można)
@lord_pl: aha, ale to jest taki odbiornik sygnału z lapka albo telefonu tak? zależałoby mi żeby w ogóle wyeliminować z użycia laptopa albo smartfona, podpiąć tylko klawiaturkę przez BT i wszystko.
@pumbiaczek: to się laczy z routerem po Wi-Fi, sterujesz tym za pomocą tel czy kompa, ale nie polega to na wysyłaniu z tel czy kompa do tego urządzenia.
Np. Włączasz Youtube na tel, wybierasz wideo i (jeśli jesteś podpięty do tej samej sieci Wi-Fi) klikasz "otwórz w chromecast" i wideo włącza się na chromecast podłączonym do tv. Telefon możesz odłożyć, wyłączyć itp. Wideo leci.
Można również strumienowac cały pulpit telefonu czy
@pumbiaczek: compustick intela jest podobno dobry. Masz tam prawilnego windowsa 10 wiec wiekszosc programow z kompa bedzie śmigać (hjedynym ograniczeniem jest moc procesora i dlatego mowie ze wiekszosc ( ͡° ͜ʖ ͡°) )