Wpis z mikrobloga

Wrrr co za tępy słoik u mnie parkuje. Są wyznaczone żółte linie w parkingu podziemym. No i pomiędzy tymi liniami są miejsca postojowe ze swoimi numerkami. Jakiś słój z radomia swoją zardzewiałą corsą regularnie parkuje tak że wysataje po za swoją linię. Ja rozumiem jak by on tirem tam parkował. Ale to jest Opel Corsa! Mój motocykl jest większy od tego gówienka. Jak można regularnie, dzień w dzień tak debilnie parkować (oprócz weekendów, wtedy jedzie po słoiki i miejsce stoi wolne)...

#patalachy #sloiki #szlagmnietrafia
  • 17
@blubi_su: logika wykopa, pewnie jak typy się spotkają przy tym aucie to cześć cześć co tam a w porzo heheszky jak tam pogoda przybiją pione i nara. Ale na mirko to szkaluje i #!$%@? smuty jak polaczkowatość przykazała zamiast z typem pogadać

Ej koleś ale #!$%@? parkujesz, daj pokaże ci jak się to robi xD


Albo kartka na szybkie xD to nie koleś płacze się zalewa potem oczy czerwone ze wściekłości
@Aberworthy: Nie do końca rozumiem co napisałeś iksde ale iksde człowieka na oczy nie widziałem bo wychodze bardzo wcześnie do pracy. I kartki zostawiać nie będę bo mi jeszcze porysuje wóz. Z tymi z Radomia to nigdy nie wiadomo.. :>
@Aberworthy: Nie wiem gdzie mieszkasz ale ja mieszkam w bloku gdzie jest 6 klatek i jakieś 400 mieszkań. Nie mam bladego pojęcia do którego mieszkania jest przyporządkowane to miejsce parkingowe... A napisałem na mikro bo mogę :) Bo do tego jest mikro, do #!$%@? co ci ślina na język przyniesie. Boli, nudzi? Nie czytaj :) Chciałem napisać że mnie słoik #!$%@?? Napisałem. Deal with it.
@ufos: Jedna ważna sprawa. Nie mam nic do ludzi dojeżdżających do pracy w wawie. Mam multum znajomych ze wsi i innych miast. Ale. Gdy taka osoba narzeka, nie podoba jej się tu, nie potrafi jeździć, parkować, czy po prostu #!$%@? innych. To wtedy zasługuje na miano słoja. Zasada jest prosta. Przyjeżdżasz gdzies gdzie lepiej zarabiasz, to nie bruźdź na to miejsce tylko bądź hepi że masz pracę :)