Wpis z mikrobloga

Jak słyszę, że dwudziestoletnia kobieta nie umie sobie przybić gwoździa czy wywiercić otworu wiertarką to mi się nóż w kieszeni otwiera.
Tłumaczenie się, że hehe można wynająć fachowca to żadna wymówka. To jest życiowe kalectwo i sygnał, że tatuś wychował małą księżniczkę.
Od razu tłumaczę, nie wymagam, żeby kobieta robiła remont łazienki, ale umiejętnośc wykonywania podstawowych napraw to minimum - wymiana gniazdka, uszczelki czy przetkanie zlewu.
#oswiadczenie #przemyslenia #rozowepaski

  • 62
  • Odpowiedz
@scatter_heart: moje dwie byłe dziewczyny robiły kiedyś razem kisiel i mimo, że to był taki kleik co najpierw trzeba osobno wodę zagotować, to po prostu zalały go wrzątkiem, jakby to był kisiel instant - powstał glut, który nadawał się tylko do wyrzucenia.


  • Odpowiedz
@Stara: Co Wy macie z tym gotowaniem taki problem? Kiedyś kobiety mężczyzny nie chciałby do kuchni wpuścić a teraz boją się gotowania jak wampir święconej wody. Jakby to była jakaś ujma. Pewnie ten feminizm mózgi wyprał. Najlepsi kucharze na świecie to w większości mężczyźni. Sam nie potrzebuje zbyt wiele gotować ale jakbym musiał to bym sobie poradził.
  • Odpowiedz
@ediz4: To fakt, że mężczyźni są świetnymi kucharzami. Ale rola kobiety jako "tej co sprząta, prasuje, gotuje" pozostanie w ludzkiej krwi jeszcze bardzo długo. Nie żeby mi to przeszkadzało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
że dwudziestoletnia kobieta


@merdig: to jeszcze nic - przecież dziś już tego większość dwudziestoletnich mężczyzn tego nie potrafi :D chyba że właśnie to była taka ironia - no to spoko ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@merdig: Mnie bardziej boli, że to co opisałeś bardziej pasuje do obecnych 20 letnich chłoptasiów. No #!$%@?, ja rozumiem, że jakieś bardziej skomplikowane rzeczy to nie każdy musi potrafić zrobić. Ale wbicie gwoździa, czy wkęcenie dwóch śrubek? No ja #!$%@?ę.
  • Odpowiedz
@merdig: kobieta???!!! Dwudziestoletni chłopcy nie potrafią byle narzedzia chwycić by nie zrobić sobie krzywdy, dla bezpieczeństwa własnego i otoczenia chleb masłem powinni smarować łyżką ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@Antlion: uprzedziłeś mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz