Wpis z mikrobloga

@steve__mcqueen: 2007 ale kupiłem w 2011 - sprowadzany z Niemiec. Kupiłem z awaria bo trzeba było wymienić tylnią oś. Wszystko w sumie wyszło mnie 22 tys, razem z naprawa i papierami na Polskę. Od tamtego czasu miałem trzy poważne awarie: wymiana cylindra, wyciekający płyn z chłodnicy i niesprawna lewa wycieraczka. Samochód dość prosty jęsli chodzi o wnętrze wiec dupy nie urywa ale myśle ze z zewnątrz prezentuje sie całkiem ładnie. No
@padamczyk: Naprawę robiłeś we własnym zakresie? Bardzo tanio Cię wyszedł ten samochód, i jak na 5 lat użytkowania to tani w eksploatacji napraw. Zastanawiam się nad taką Astrą a Mazdą 3, jedyne co jest in minus u Astry to takie mało ciekawe wnętrze
@steve__mcqueen: tak, wnętrze jest zupełnie nieciekawe i musze przyznac ze fotele i tylnia kanapa tez do najwygodniejszych nie nalezą :/ po kilku godzinach jazdy mozna nabawić sie niezłego bolu lędźwi. Dodatkowo irytuje mnie tez brak schowków, jezdze sporo i przydałoby sie ich znacznie wiecej. Oprocz tego wszystkiego co napisałem wyżej, samochód ma jeszcze dwie wady: 1. strasznie szerokie słupki po bokach przedniej szyby, dosyć ograniczają widoczność przy skręcie; 2. Wysiadanie z