Wpis z mikrobloga

Hej, #acleague, miałem to zrobić już dawno. Otwieram listę modów, które są TOP i dorównują oryginalnemu contentowi pod względem szeroko pojętego wykonania (grafika, mesh, optymalizacja itd).

- Donington GP
- Tor Poznań
- Bridgehampton Race Circuit (historyczny)
- Riverside International Raceway (historyczny)
- Aosta Grand Prix Circuit
- Autodrom Grobnik
- Hockenheimring Baden-Wurttemberg
- Mišeluk Novi Sad
- Paul Ricard
- Circuit of the Americas

#januszesimracingu, piszcie jeśli nie zgadzacie się z jakąś pozycją, lub znacie jeszcze jakieś dobre tory. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#assettocorsa #simracing
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RealAKP: Ja się zgadzam, a od siebie mogę polecić to co mają chłopaki na schwarzbierbude, oprócz paru konwersji torów z Gran Turismo, reszta modów jest raczej bardzo dobrej jakości. Zarówno auta jak i appki.
  • Odpowiedz
@Grzesiek4: Mody? Ściągasz, wrzucasz do katalogu gry i jeździsz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@lawicko: Jakieś konkretne? Jeszcze raz podkreślam, że chodzi mi o mody, dorównujące jakością Kunosowym. Z physics meshem przystosowanym do engine'u fizyki, o spójnym z Kunosowym designie itd. Może wykorzystamy coś w przyszłych sezonach.
  • Odpowiedz
@Grzesiek4: samochody i tory po ściągnięciu i rozpakowaniu wrzucasz odpowiednio do steamapps\common\assettocorsa\content\cars i steamapps\common\assettocorsa\content\tracks i... tyle. Powinny pojawić się w menu wyboru.
@RealAKP: ja bym jeszcze dorzucił Lake Louise jako trasę do samej jazdy dla przyjemności. Ile ja się tam najeździłem wszystkim po kolei... ()
  • Odpowiedz
@Plupi: Niestety, ale mam wrażenie, że chłopaki nie znają się tak dobrze na grafice 3D i wyszło to jak wyszło. To jest niestety mod, który wyraźnie odbiega jakością od oryginalnych. Porównaj sobie do Black Cat Country. Słabe przejścia pomiędzy teksturami, lub wręcz ich brak, kiepskie shadery, kanciaste otoczenie, powtarzalne propy, brak cieni zbliżeniowych na obiektach itd itp.
RealAKP - @Plupi: Niestety, ale mam wrażenie, że chłopaki nie znają się tak dobrze na...

źródło: comment_V3RksJtlhloix6xKsVh07zB7OPGFLuAH.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@RealAKP: pod tymi względami to nie wygląda najlepiej, ale to chyba coś za coś. Można przymknąć oko, trasa jest ogromna i ciekawa, na którą na pewno będę często wracał.
  • Odpowiedz
@RealAKP: a samochody? Na pewno dallara to solidny mod, podoba mi się też Opel Calibra DTM ( ͡° ͜ʖ ͡°) i Koeningseeg one (chociaż ten już chyba nie zasługuje na miano ideału).
edit: jest też fajny port trasy z RBR. Joux Plane chyba. Wygląda całkiem dobrze, a i siatka wydaje się porządna ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
  • 1
@RealAKP: jutro sprawdzę jak się nazywały, funrace ladami i eskortem. Te tory były piękne, śniło mi się po funrace ladami, że wysiadlem i podzwiam trawe i tarki oraz strukturę asfaltu xD wiem to się nazywa p-----------e x'D dlatego tak zazdroszcze Ci VR. Ja bym dallarke z kazdej strony rozkminił

@Mak0wi3c: calibra genialna. Przed wyścigiem zajedziemy po dziąchy z pobliskiej imprezy, nie oprze się( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@RealAKP: Circuit Gilles Villeneuve było ładami i jak napisałeś Aosta Grand Prix Circuit eskortami. Circuit Gilles Villeneuve myślę, że by było fajne na lotusy.
  • Odpowiedz
Circuit of the Americas


@RealAKP: Masz może link do tego toru? Nie wiem która wersja jest ostatnia. Byłbym wdzięczny również za link do Hockenheimring Baden-Wurttemberg :)
  • Odpowiedz