Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Eh mirki
Nie wiem o co chodzi pewnemu #rozowypasek.
Czasami się spotykamy, ale raczej związku z tego nie będzie...
A dlaczego?
Kiedy jesteśmy sami różowy jest delikatny,miły, opowiada mi o różnych rzeczach z jej dzieciństwa...wiecie, jakieś wspomnienia z miejsca z którym akurat jesteśmy i takie tam. Jest porostu szczera(to mi się bardzo spodobało... Mało juz spotykam takich normalnych dziewczyn) i, jak mi się zdawało, prawdziwa.
Ale już parę razy spotkaliśmy się z jej przyjaciółką,której osobiście nie lubię, ona mnie też :D.
I wtedy moja znajoma zmienia się z osoby w której kiedyś byłem zakochany (właśnie za tą szczerość), w dziwną mieszankę, karyny i gimba.
Zaczyna używać wulgarnych słów, śmieszy ją "gimbo humor" koleżaneczki.
Myślałem że to tylko jedna akcja, ale nie.
Powtarza się to za każdym razem gdy widzi się z tamtą.
Teraz nie wiem która z jej stron to ta prawdziwa.
Udaje przedemną czy przed przyjaciółką.
Próbowałem zakończyć te znajomość, bo wiecie, przyjaciółkę zna dłużej.
Ale ona gdy ja się nie odzywam, pisze i dzwoni do mnie, czy coś się stało,że się nie odzywam.
Po następnej takiej akcji jej to wygarne chyba, a narazie pozostaje mi tylko pytać was.
O co jej chodzi drogie różowe #rozowepaski
#logikarozowychpaskow
#logikaniebieskichpaskow
I dam tez #zwiazki bo na początku myślałem że coś z tego będzie.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: ja tak się czułam przy każdym facecie z jakim byłam: przy mnie ułożony, umie się zachować, miły, normalne żarty, a przy kolegach wychodził jakiś póldebil, troglodyta. Długo nie mogłam zrozumieć: co się dzieje? Później nastąpiła sytuacja, która mi to uświadomiła. Pewnego dnia pojechałam z kolegą, jego dziewczyną i jej koleżankami na wycieczkę. Nie znałam jego dziewczyny, ale słyszałam od niego, że ona jest zazdrosna o mnie - chciałam oczyścić atmosferę,