Wpis z mikrobloga

@trollasek: ja kupiłem vernee thora jak był po 74,39 EUR za EUR68.18 a można było jeszcze zbić cenę przez telefon kupując: -2%

cytując rodan77:

Odnośnie promocji na Igogo.es

Te ceny można jeszcze zbić punktami IG.

Wystarczy wejść na stronę:

http://user.igogo.es/m-users-a-win_point.htm

wpisać kod FELIZ (150 pkt) i potem jeszcze raz na powyższą stronę i wpisac kod BIRTHDAY (200 pkt).


Łącznie do zdobycia 350 pkt., co obniża cenę zakupu o 7 USD (6,03
@widmo82: najgorsze jest to, że wystarczy, że wpisałem te punkty i mimo, że nie zrealizowałem zamówienia to tych punktów już nie mam...
ale ponad 6 EUR za wysyłkę to jednak przesada...
@trollasek: eee ja wczoraj też tak myslalem, ale zrezygnowalem z platnosci i punkty wróciły. w sumie 360 (10 jest za rejestracje) Teraz nawet widz, ze mam jeszcze jednego Thora do opłacenia za $75 z wysyłką i zastanawiam się czy kupować. Pare negatywnych opinii jest na t3lchinie. Miałem go juz ze 2mc temu i był spoko. Kumpel go uzywa teraz i nie gania mnie z siekierą. Kupowałbyć w tej cenie?
@widmo82: faktycznie, punkty znikneły całkowicie, musialem ponownie wpisad te kody
zdecydowalem sie i jednak kupilem ten telefon, 33$ mnie wyszedl ( ͜͡ʖ ͡€)

dobrze, ze znalazlem ten wpis bo pewnie bym nie dorwał tych kodów
@trollasek: ten modem kupiłem testowo, nie wierzyłem co robie :) wrzuciłem do koszyka 10szt. ale obcieło do 1szt. Jak zadałem pytanie na mirko o zakupy w tym sklepie to po chwili tych modemów już nie było a własnie tworzyłem kolejne konto :)
Ogolnie to ciężko gdzieś dokopać sie fajnych promocji w tym sklepie... moze faktycznie ich nie ma na co dzień.