Wpis z mikrobloga

@bitcoin: każda zmiana w Solidity skutkuje zepsuciem dotychczasowych smart kontraktów, a ściągnąć blockchain ethereum oznacza wykonanie wszystkich smart kontraktów, które są zajebiscie wymagające od CPU. Ta technologia to totalne gówno pod względem skalowalności i jestem zazenowany, że promujecie to na tych tagach cały czas
@bitcoin: zwracam się jako do fachowca. Jak to jest z tym eterem miał być ponoć taki szybki, lepszy od bitcoina a tu trzeba czekać ponad 40 minut na przelew. Co z tego, że potwierdzenia co kilkadziesiąt sekund jak np Poloniex wymaga aż 120, jestem w szoku bo często już bitcoin mam na giełdzie a z eterem czekam.
@Kaeste: obroty ETC już 3x większe niż ETF, poczekaj niech jeszcze cena ETC spadnie to popularność i obroty zwielokrotnią się. ETFiat umiera szybko, dzwoń po karetkę! Ach zapomniałem, że ETF nie umiera on klonuje :) LOL
@Kaeste: obroty kolego obroty, wiesz dobrze co to oznacza, druga sprawa dobry spekulant wie gdzie może lepiej zarobić. Im wahania wyższe tym profit większy. ETF dogorywa, nigdy już nie wróci do stanu świetności bo jest nowy lider na rynku.