Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chodziłem do gimnazjum, które ukończyłem później złożyłem papiery do (lubie zajmować się komputerami od kiedy miałem ok. 7lat, a pierwszy komputer złożyłem w wieku 9lat i działał :D) Technikum o profilu informatyk, w połowie roku szkolnego zmieniłem technikum na inne z powodów patologii i dokuczania. Po zmianie technikum, profil ten sam okazało się że moje nowe technikum ma o wiele wyższy poziom i byli daleko z programem przez co nie zdałem (problemy z matematyką) :(
Wszyscy namawiali mnie żeby przeszedł do zawodówki, bo będzie łatwiej, więc tak zrobiłem (w ogóle mnie to nie interesowało) ZSZ Elektromechanik samochodowy, musiałem sobie wyszukać praktykę i znalazłem w warsztacie u janusza. Rodziłem sobie bardzo dobrze, z matematyki na półrocze 3. Nie wytrzymałem z januszem #!$%@? totalny, nie lubię się brudzić w smarach, pracownicy - buraki dziwnie patrzeli, głupie teksty i ciągłe kontrolowanie na przerwie itd. Po pół roku zmieniłem warsztat na autoryzowany pewnej marki, wszystko OK. Zdałem 1 klasę i zrezygnowałem z Zawodówki teraz w Czerwcu. Mam aktualnie 18lat. 2 lata w plecy :( Zapisałem się do LO zaocznego, co drugi tydzień w weekendy. Tam mi pani powiedziała że jak zaliczę 1 klasę ZSZ to mnie przepuszczą do 2 klasy (LO 3klasy). Przychodzę ze świadectwem i okazało się że nie ma możliwości rozpoczęcia od 2 klasy i muszę rozpocząć od 1 klasy :( Ciężko mi się z tym żyje mają 18 lat i po raz 3 zaczynam od 1 klasy gdy inni za rok kończyliby edukację to Ja zaczynam, jak się uda to w wieku 21 lat skończę LO...2lata zmarnowane. Smutno mi się robi gdy o tym myślę cały czas. Jak mi się nei uda w LO to co wtedy? :/
Moje zainteresowania to komputery, elektronika, tworzenie filmów w Sony Vegas.
Doradźcie coś, bo aktualnie #przegryw
Musiałem to z siebie wylać.
#szkolnictwo #edukacja #technikum #zawodowka #lo #pracbaza #praca

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania stary jak Ci się nie uda skończyć zaocznego LO to proszę Cię ale nie zabieraj się już więcej za edukacje bo #!$%@? tylko nauczycieli. Już po raz 3 tak jak pisałeś. Weź się w garść bo w dzisiajszych czasach z wyksztalceniem gimnazjalnym bedziesz nikim
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak ja bym w życiu zawsze odpuszczał i zmieniał szkoły, studia, bo coś tam było nie tak to bym w życiu nie skończył. Na studiach jak mnie profesorowie wywalali drzwiami to wracałem oknem. Weź się ogarnij człowieku, zaciśnij zęby bo w życiu nie będzie łatwiej. A i jeszcze jedno. Weź sobie daj spokój z ludzmi którzy radzili ci zawodówkę i drogi na skróty bo łatwiej będzie.
Rapujący Gandalf: Dałeś się patusom to teraz, niestety, musisz ponieść tego konsekwencje. Poza tym. Nie robiłeś rozenania jaka to szkoła? I jacy ludzie do niej chodzą? Trochę to wszystko z twojej winy.

To jest anonimowy komentarz.
Zaakceptował: Zkropkao_Na
@AnonimoweMirkoWyznania: Z tej klasy technikum informatycznego z początku mogłeś się na pewno ułożyć jakoś ( ͡° ͜ʖ ͡°) A i trzeba było się uczyć a nie siedzieć w piwnicy grać i przeglądać mirko ( ͡º ͜ʖ͡º) A nie że poziom trudny w 1 klasie technikum ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AnonimoweMirkoWyznania
Głowa do góry.

Jedyne rozsądne postępowanie przeszłością to wyciąganie z niej wniosków i zmiana teraźniejszości i przyszłości.
W przeciwnym razie, będzie ona miała na Ciebie tak samo negatywny wpływ jak negatywne, rzeczy, których doświadczyłeś.
@AnonimoweMirkoWyznania: nie przejmuj się tak strasznie tym. Znam osoby co zmieniały studia 3 razy (jedna po 4 latach studiowania i zaczęła kolejne studia - 5-letnie). Jak pójdziesz w kierunku informatyki to studia się tak bardzo nie liczą - liczy się praktyka, umiejętności. Możesz zrobić inż. i pracować po 3 latach i wyjdzie ci na jedno z osobami, które robią 5 lat. Teraz jesteś młody i panikujesz, ze tracisz czas, a prawda
PlujacaWybranka: @swetru_pajaca @Xelorek @czeki21 @Szwejkk @FNwsk @no_i_w_ogle
Dziękuję wszystkim którzy to przeczytali i napisali co o tym myślą.
Serio nie myślicie że jest źle?
Zmieniłem poprzednie technikum na drugie bo w pierwszym przeżyłem piekło. Nikt by nie wytrzymał.
Dyrektorzy, nauczyciele mieli w dupie co tam do nich mówisz dla nich ważniejszy był e-papieros, kawka i plotki.
Bardzo dużo ludzi odeszło od września do stycznia bo jest tam nie do wytrzymania, siedlisko
@AnonimoweMirkoWyznania: no dobra rozumiem, różnie bywa zmieniłeś szkołe no ale stary nie odpuszczaj ... co myślisz, że bez szkoły gdzie znajdziesz prace? Pójdziesz robić na hale, paczki pakować i spotkasz starych dawnych "kolegów", sam plebs i uwierz w robocie będziesz miał jeszcze bardziej #!$%@? niż w szkole. Więc niech to będzie dla Ciebie motywacją żeby skończyć szkołe średnią, zrobić jakiś kurs dzięki urzędowi pracy i dostać jakąś normalną prace. Powiem Ci