Wpis z mikrobloga

Czy to normalne że na #keto tak się człowiek poci? Pół roku temu czy rok na wakacjach nawet jak było gorąco tak nie miałem Teraz wychodzę z domu we w miarę chłodny dzień, wystarczy że przejdę 300-400metrów i z czoła mi rosół kapie.

W sumie to #zona zauwazyla ze tak mam, ja po jakimś czasie zacząłem na to zwracać uwagę, odkąd #keto i #lowcarb #lchf duużo mocniej sie pocę.

Druga sprawa co do #keto - kupiłem sobię olej MCT. Jutro próbuję go do #bulletproofcoffee

#dieta #mikrokoksy
  • 18
  • Odpowiedz
@gmitek: Tez cos takiego u siebie zauwazylem, ale ja jestem jakies 4 tyg. dopiero na keto. Mozliwe, ze to tylko taki przejsciowy efekt i przejdzie jak sie organizm dostosuje za jakis czas.
  • Odpowiedz
  • 0
@Dwep ok dobra uwaga, Choć tez mało prawdopodobne bo conajmniej 2 razy w tygodniu sledzie po kaszubsku sobie robię lub smazone i na sloncu dosyc dużo przebywam. Normalnie u lekarza można dostac skierowanie na takie badania? Czy trzeba bulic prywatnie?
  • Odpowiedz
@gmitek: ale wiesz mireczku, że jak sie dajmy na to opalasz (bez filtrów oczywiscie), to potem zapewne wieczorkiem bierzesz jakis prysznic (jak ochydny cywilizowany czlowiek ( ͡° ͜ʖ ͡°)) i w dużej mierze ta wit. D idzie sie #!$%@?ć, potrzeba klikunastu godzin aby zaszły wszelkie procesy i wchłonięcie przez skórę. Dwa możesz mieć jakiś problem (genetyczny) z przyswajaniem wit. D.

Dla przykładu podam siebie i żone, oboje
  • Odpowiedz
@gmitek: Możesz robić prywatnie ale jest to dosyć drogie badanie, skierowanie możesz dostać ale tylko od lekarza specjalisty, ja dostałem od reumatologa. Pocę się mocno, mam niedobór norma jest 30 ja mam 18. Biorę Vigantol w kroplach.
  • Odpowiedz