Wpis z mikrobloga

@KierownikW10: Czyli ten cannondale jest z dupy? Ja go wybrałem po rekomendacji pewnego youtubera, który wydawał mi się być dosyć obeznany w temacie, ale sam mało w tym się orientuje. A merlin naprawdę ładny
@waluch: Dlatego się pytam. Podejrzewam, że on by uznał, że ten Cannondale na Clarisie byłby lepszy, niż cokolwiek na Dura-Ace, ale bez loga Cannondale'a ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@doggaz: Tutaj wszyscy Ci doradzą, że Triban 520. Na pewno dużo lepszy. Ewentualnie też ten Merlin linkowany przez kolegę wyżej, lub Triban 540 jeśli znajdziesz promocję lub stać Cię na normalną cenę.
@doggaz: Wyprzedazy raczej na te popularne modele nie ma, ostatnio byla na tribana na 105'tce, ale wszystkie juz poszly. Mozesz jedynie sprobowac cos wyrwac w stacjonarnych sklepach, ale to raczej rozmiary S albo XL. Tak jak Kierownik pisal, merlin wypada tez bardzo spoko, a z doplata chyba ~200zl masz pedaly i buty spd
@doggaz teraz w deca jest zajebista promocja, poczytaj o tribanie 540 2800 kosztuje ale masz tam osprzęt 105 (2 klasy wyżej od sory) i koła mavic aksium (warte 700 zł).
Ja swoje koła w mojej 520 wymieniłem na aksjuny po tym jak do nas do serwisu przyszedł koleś ze mu się koło rozplotlo w trakcie jazdy. Pracuje w deca i 520 osprzetowo są ok ale o wiele lepsza za niewiele większą kasę
@doggaz Słuchaj szajbajka to na pewno świetnie na tym wyjdziesz.

Przypoluj ma vento 3.0. Zalety wględem tribana: nie wygląda jak gówno, rama się nie gnie, na rowerach krossa jeżdżą również profesjonaliści.