Wpis z mikrobloga

WITAJCIE PIWNE ŚWIRY GOTOWI NA KOLEJNY TYDZIEŃ ALKOHOLOWYCH ZMAGAŃ?? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pdk

Tak? no to dobrze, jak co tydzień mam dla Was #piwnepromocje (wow, już 178 obserwujących :D)

( ) http://topbeer.pl/piwne-promocje-poczatek-sierpnia-2016/

Szczególnie warto zainteresować się ofertą piw z Wysp Brytyjskich, która zaczyna się od poniedziałku w Lidlu - załączam obrazek :)

#piwo #promocje #cebuladeals #browarhipster
Seraphinus - WITAJCIE PIWNE ŚWIRY GOTOWI NA KOLEJNY TYDZIEŃ ALKOHOLOWYCH ZMAGAŃ?? ( ͡...

źródło: comment_0cVYBDxrAQusaNkzk3V1MAAe93smAVHs.jpg

Pobierz
  • 22
@gentelman: to prawda, natomiast taka okazja nie zawsze się zdarza, więc z czystego „kronikarskiego obowiązku” pewnie któreś kupię :) Pewnie Spitfire. No i w sumie miałem na myśli z „Wysp Brytyjskich” - poprawiłem we wpisie.

@p3k1: ale jak na koncernowe piwo, to całkiem całkiem, mi tam leży :)
@Namarin:
Kwestia gustu, mnie tam bardzo smakuje i uważam jedno z lepszych które pijam. Nie jestem jakimś znawcą ale lubię eksperymentować z rożnymi piwami.

Cena super po marketach bishop po 9-10zł więc okazja jest, będę musiał zapas kupić z 2 zgrzewki bo po co później przepłacać. Imbirowe też spoko smakuje jak ktoś lubi rozgrzewające piwko.
@Namarin: Guinness z widgetem jest kozacki, mi to piwo smakuje 2x lepiej przez sam widok jego nalewania. Oczywiście, to jeszcze nie to samo co lanie z pompy. A smak ma idealnie taki, jak mieć powinien, skromny, ale przyjemny i nigdy nie męczący. Krafciaki nigdy takiej powtarzalności mieć nie będą.
@p3k1 @brass: Panie czego oczekujesz od takiego piwa, w swoim stylu jest klasa sama w sobie. Palony? Jest. Lekki? Jest. Wchodzi jak woda? Jeszcze jak!
Jak nie lubisz Guinessa to spoko, ale nie mów, że to słabe piwo. Jak ktoś nie ogarnia dry stoutów/nie lubi to w porządku, ale no cholera nie szerzcie propagandy ( ͡° ͜ʖ ͡°) (komentarz pisałem z przeświadczeniem, że wspomnianego Guinessa jesteście w