Wpis z mikrobloga

Wołam @adolfputin1939 @Lody_o_smaku_zbawienia bo się nie mogli doczekać relacji z mojego druciarstwa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ostatnio był mały przestój w robocie, ale już łaty są uszczelnione masą, a auto oklejone do malowania. Rzuciłem też już podkład i zmatowiłem blachę tam gdzie mają być zaprawki. Dziś niestety była burza i nie mogłem tego polakierować. Jutro myślę że się uda. #motoryzacja #samochody #cytrynigumiak #druciarstwo
Pobierz Eternitzazbestu - Wołam @adolfputin1939 @Lodyosmaku_zbawienia bo się nie mogli doczek...
źródło: comment_4ftl2xUmeAf8F3OyxJzJEN0HlYddss5f.jpg
  • 8
@Eternit_z_azbestu: Oby tak dalej. Ale no ku muszę się przysrać do czegoś zawsze( ͡ ͜ʖ ͡). Czemu nie jest oklejone papierem tylko folią przy samych miejscach lakierowanych? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Wiem szczegół i na podkładzie nie widać ale jak przy zrywaniu spadnie Ci po położeniu bazy
@adolfputin1939: Tej rynienki nie widać w ogóle jak się założy plastikowe podszybie więc mam to gdzieś jak ona wyjdzie, byle na zielono ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tam te dwa rogi przy dachu próbuję zrobić jakoś na odkurzkę żeby było jakieś płynne przejście a nie odcięcie, zobaczymy czy to wyjdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Progi i nadkola prawilnie obklejone gazetą. Lakier będzie akryl czyli