Wpis z mikrobloga

@cd6057
Prawo Milenium tom 1 - złodziejska magia Trudi Canavan
Era pięciorga tom 1 - kapłanka w bieli Trudo Canavan

Widzę ze ma ona Książki tej autorki, a te są nad wyraz udane. Jak się spodobają to są następne tomy tych trylogii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@cd6057: Czytadła dość słabego sortu... Może zacznij wprowadzać ją w trochę ambitniejsze klimaty. Na początek - Wody głębokie jak niebo Anny Brzezińskiej. Fantastyka, ale raczej kobieca (nie wiedziałem że taka istnieje dopóki nie przeczytałem i zauważyłem różnicę). Daj znać czy kiedyś sięgnie po Pana lodowego ogrodu :)
  • Odpowiedz
@cd6057: widzę, że ma 4 książki z całej serii czarnego maga. Ma do przeczytania jeszcze 3 inne z tego świata i serii plus jedno krótkie opowiadanie.
Kup jej kolejna książkę, chyba ma tytuł Misja Ambasadora. Sprawdź na wiki dokładnie.
  • Odpowiedz
@cd6057: Może już dość tych czytadełek w stylu Trudi Canavan, bo rzeczywiście słabe to niemiłosiernie; ktoś wyżej proponował Dukaja. Koledzy, pomyślmy, czy da się przeskoczyć z TC bądź "Igrzysk śmierci" na Dukaja bez łamania sobie większości zębów na jego słowotwórstwie, bogatym świecie, inteligentnych postaciach... Czyli tym wszystkim, czego w książkach na pic rel niestety nie ma. To takie czytadełka do autobusu w okołomagicznych klimatach. Fajnie, że w ogóle coś czyta; coś
  • Odpowiedz