Wpis z mikrobloga

Mireczki, czy ktoś ma konto w #getin / #getinbank i koszysta z płatności #hce na #android?

Mój problem polega na tym, że po aktywacji na #cyanogenmod karta HCE działa przez jeden dzień, później twierdzi, że nie mam dostępu do internetu. Myślicie, że to możne być wina CMa / Roota / Xposed / tego, że jest 28*C na dworze?

Wybaczcie za tyle tagów, ale marna szansa, że ktoś mi odpowie.. :/
  • 28
@NieByloMnieSlychac: No mi się nie udało, wróciłem do stocka zobaczymy jak będzie, potem zrootuje jako systemless i zobacze dalej

Jak będzie działać to backup przez titanium apki

Potem xposed jako systemless

Jak dalej będzie działać to się #!$%@?ę, bo wiolę jednak CMa.. :(
@NieByloMnieSlychac: No na stocku dalej działa. To też ciężko ogarnąć, bo mi HCE nie #!$%@? się od razu, tylko dopiero następnego dnia :D

Może zainstaluję sobie recovery teraz, poczekam do jutra i walnę tego roota systemless, on nie powinien być wykrywany.
@NieByloMnieSlychac: Teraz już nie ma opcji, żeby to nie działało. ;)

W sumie jest opcja, bo Magisk wyłącza roota tylko na x minut, jeśli apka sprawdzi po tym czasie, czy on jest to moze coś zablokować w sobie..
@IreuN: Mi się w końcu udało pierwszy raz zapłacić.
Rootcloak (oczywiście w jego ustawieniach dodana apka getinu). Potem zastrzegłem poprzednią kartę HCE (Twój pomysł :D). I wyczyściłem dane apki. No i wszystko od nowa i w końcu pierwszy raz wyświetliło mi się że mam kartę (a wcześniej było czekaj na aktywacje). W sklepie zadziałało. Ciekawe jak jutro ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Btw. Wystarczy że odblokuje telefon nie
@IreuN: Cały wyjazd na wakacje płaciłem tak (karta została w domu).
Jedyny sklep w którym nie mogłem zapłacić to biedra (mają chyba swoją #!$%@?ą iKasę).

Ale też trochę #!$%@?. W innych bankach wystarczy odblokować telefon i zapłacić (android od 4.4 to obsługuje).
A u nas, odpal apkę, odblokuj, wybierz hce i dopiero zapłać.
( ͡° ʖ̯ ͡°)