Wpis z mikrobloga

Polacy są wśród trzech narodowości, które najczęściej pobierają socjal w Niemczech, podaje Federalna Agencja Pracy. I jedynie w ich kraju z tej trójki (Turcja, Syria, Polska) nie toczy się wojna lub trwają masowe represje, a więc ich pobyt w Niemczech ma charakter wyłącznie ekonomiczny, a nie polityczny.

Polacy naprawdę powinni skorzystać z okazji, żeby siedzieć cicho. Nie wypada, aby akurat oni krzyczeli, że "ktoś przyjechał po to, by ciągnąć socjal". Dla Niemców takie gardłowanie ze strony Polaków może wyglądać na żałosną próbę odwrócenia uwagi od siebie.


#wolnelewo #neuropa #imigranci #emigracja #socjal
  • 9
@erbo: @saper_vodiczka:
nie no, Polacy naród wybrany - w UK jedna z mniejszości o największej przestępczości, w DE jedna z mniejszości pobierających najwięcej zasiłków. Ale zapamiętajcie! Mamy największe prawo do wytykania patologii innym! Powtarzam: NAJWIĘKSZE.
Wiadomo, tylko względem muzułmanów wyciąga się odpowiedzialność zbiorową :D Przy Polakach należy uważnie przyjrzeć się każdemu aspektowi.
@Kruchyx: a ile % muzułmanów to terroryści?
Sądzisz, że dla brytyjskiego seby ma znaczenie, że Polaków w uk jest dużo, dlatego dużo też przestępców? Dlatego też trzeba traktować to ze zrozumieniem? #!$%@?ć wszystkich! Nacjonalizm ich bronią!
To broń obusieczna, sebek.
@rajet:

a ile % muzułmanów to terroryści?


A co mnie to obchodzi? Wytknąłem Ci tylko twoje kłamstwo, nie poruszałem tematu muzułmanów.

Sądzisz, że dla brytyjskiego seby ma znaczenie, że Polaków w uk jest dużo, dlatego dużo też przestępców?


Podążając jego logiką trzeba by wyrzucić wszystkich Brytyjczyków, bo tych to dopiero najwięcej jest w więzieniach.

sebek

sebek

sebek


xD
Podążając jego logiką


@Kruchyx: podążając taką logiką, to powinno wyrzucić się wszystkich mężczyzn, bo popełniają znacznie więcej przestępstw niż kobiety.
Jeśli wcześniej nie prowadziłeś krucjaty przeciw każdemu muzułmaninowi jako potencjalnemu terroryści to mea culpa i cieszę się, że zauważasz paranoję tej sytuacji.