Wpis z mikrobloga

Dziękuję Wam wszystkim za wsparcie, jakiego się nie spodziewałam. Kciuków, modlitw i wiadomości było tak wiele, że nie byłam w stanie odpowiedzieć na wszystkie, ale każdemu z osobna jestem ogromnie wdzięczna! Mam przeczucie, że to właśnie dzięki Wam możliwy jest powrót do domu :) Z drugiej strony, nie przewidziałam też dyskusji na temat sensu wiary i modlitwy. Nie przyszłoby mi to tego dnia do głowy, więc przepraszam wszystkich wrażliwych, których swoją prośbą uraziłam.

#szpital #chorujzwykopem #umierajzwykopem #krakow
  • 76
  • Odpowiedz
mój brat miał znajomą z kościoła z oazy, okazało się, że ma raka, poszła do spowiedzi, ksiądz kazał się po prostu modlić i nie przyjmować leczenia. Po 3 tygodniach zmarła. To tak w skrócie.
  • Odpowiedz
ta ta tak na pewno BYŁO


@Deputat: nie musisz mi wierzyć ale tak było, nie podjęła się leczenia po sugestii księdza. Zmarła w zeszłym miesiącu, zostawiła męża i 2 córki.
  • Odpowiedz
  • 2
Oho, znowu się zaczyna.

@Boczka to nie ty powinnaś przepraszać, bo nikogo nie mogłaś tym urazić. Tak czy inaczej życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
  • Odpowiedz
Słuchajcie! Nie chcę znowu rozpoczynać awantury o to, czy warto się modlić. A na pewno nie chcę kreować się na bardzo wierzącą, skoro zaczęłam prosić o duchowe wsparcie wtedy, kiedy zaczęłam się bać. Dostaję sporo wiadomości, w których zarzucacie mi hipokryzję. Jeśli faktycznie tak wkurzam, zgłaszajcie moje wpisy. Jeśli będzie trzeba, usunę oba.
  • Odpowiedz
@Boczka: powodzenia :) postów nie waż się usuwać, bo przecież nikogo tak naprawdę nie wkurzasz. Po prostu ignoruj tych, którym się coś nie podoba, za niecały miesiąc wrócą do szkoły ;)
  • Odpowiedz
@Boczka: Każdy w trudnych chwilach ma prawo prosić o wsparcie czy modlitwę, nawet jeśli nie jesteś osobą głęboko wierzącą. Sam również nie jestem, ale rozumiem. Tymi wszystkimi hejterami się nie przejmuj, bo nie mają pojęcia co przeżywasz. Nic nie usuwaj, skup się tych pozytywnych wpisach i szybko wracaj do zdrowia.
  • Odpowiedz
@Boczka: cieszę się że tak się stało . Niczego nie usuwaj, idiotow i podludzi ignoruj, chyba że ewentualnie chcesz to usuń ich wpisy . Nie masz za co przepraszać, tu po prostu poziom serwisu spadł na pysk, i jest wielu po prostu złych ludzi. Trzymaj się, nie poddawaj, walcz o swoje. :)
  • Odpowiedz