Wpis z mikrobloga

Dziękuję Wam wszystkim za wsparcie, jakiego się nie spodziewałam. Kciuków, modlitw i wiadomości było tak wiele, że nie byłam w stanie odpowiedzieć na wszystkie, ale każdemu z osobna jestem ogromnie wdzięczna! Mam przeczucie, że to właśnie dzięki Wam możliwy jest powrót do domu :) Z drugiej strony, nie przewidziałam też dyskusji na temat sensu wiary i modlitwy. Nie przyszłoby mi to tego dnia do głowy, więc przepraszam wszystkich wrażliwych, których swoją prośbą uraziłam.

#szpital #chorujzwykopem #umierajzwykopem #krakow
  • 76
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Boczka: Na Wykopie jest ten problem, że ludzie, którzy w życiu są cichymi przegrywami mogą się tutaj wyżyć, bo są anonimowi i wiedzą, że nie poniosą większych konsekwencji swoich słów. Nikt im w mordę nie da, a pisanie argumentów mija się z celem, bo ludzie tak głupi żeby umierającej osobie pisać takie rzeczy raczej się nie zmienią. Najważniejsze dla nich jest to, że dopiekli obcej, niewinnej osobie i przez chwilę czują
@Boczka: niczym się nie przejmuj, nie przepraszaj za prośbę o modlitwie, to Twoja sprawa czy wierzysz w jej skuteczność czy nie. Ci którzy boldupili o skuteczności modlitwy to wojujacych ateiści (to tacy księża ateizmu, mają misję itp.) nie zwracaj na nich uwagi. Życzę powrotu do zdrowia! :)
nie musisz mi wierzyć ale tak było, nie podjęła się leczenia po sugestii księdza. Zmarła w zeszłym miesiącu, zostawiła męża i 2 córki.


@Dolan: szkoda że tak głupi człowiek zdołał przekazać dalej swoje geny #!$%@?.