Wpis z mikrobloga

Tak sobie screeny przeglądałem i zobaczyłem taki rodzynek. Akcja taka, że jadąc E5 miałem duże zestawy naprawcze po CW i nawet nie sprawdziłem. Koleś zdjął mi gąskę, więc odruchowo kliknąłem 4 i 3. Pod 4 mam naprawę, a że duży zestaw to załadował mi się HE i strzeliłem w przednie kółko E5 przeciwnika, żeby go zgąskować, a ten wybuchł. Sam nie będąc pewiem tego co się #!$%@?ło, napisałem do tego miłego pszemka żeby się upewnić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wot #worldoftanks
Pobierz el_flaco - Tak sobie screeny przeglądałem i zobaczyłem taki rodzynek. Akcja taka, że ...
źródło: comment_yYTPhLvp9KskL0U8JfxXgvQs3fJ8qYma.jpg
  • 13
@mwitbrot: Pierwszy następny załadował się AP, a że się nie zorientowałem, to następny wszedł HE i już w momęcie strzału zacząłem bluzgać, że z czego ja strzelam ale się powstrzymałem.
@mwitbrot: źle to ująłem. Bo kto inny zdjął mi gąskę, wcisnąłem 4 i 3 będąc załadowany AP, wystrzeliłem go w ten czołg i pojechałem pomóc putonowemu, a tu już załadował się HE.
Bo kto inny zdjął mi gąskę, wcisnąłem 4 i 3 będąc załadowany AP, wystrzeliłem go w ten czołg i pojechałem pomóc putonowemu, a tu już załadował się HE.


@el_flaco: już się nie tłumacz

@Drakalen: tym bardziej, że nie napisałem do niego po chamsku lub jakoś prześmiewczo. Nie chciało mi się po prostu włączać powtórki, żebysię upewnić ale pszemek mi nie pomógł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@el_flaco może chłop ma pecha i w niego już ósmy taki strzał wszedł i stracił panowanie nad sobą? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Trochę tego Pszema rozumiem, nie każdy ma cierpliwość do takich rzeczy.
@FeniEnt: @mwitbrot: racja...odkopałem powtórkę. Dostałem w działo i okazało się, że to nie był strzał z HE i nie trafiłem w gąskę, tylko w dolną płytę, a HE załadował się następny. Miałem 2 HE, zawsze wożę nieparzystą ilość, przeważnie 3 dlatego myślałem, że go wystrzeliłem. I #!$%@? strzelił tę historię, ale i tak było zajebiście. Byłem podchmielony i przypadkiem wymyśliłem bajkę w którą sam uwierzyłem i opowiadałem ją kolegom (
Pobierz el_flaco - @FeniEnt: @mwitbrot: racja...odkopałem powtórkę. Dostałem w działo i okaza...
źródło: comment_GCaOp1R6yG9pYWNwVUokEP0KaqLD7iWl.jpg