Wpis z mikrobloga

@yoloBaklawa: Słyszałem że są okej w cenie wyprzedażowej. 3 stówy za buty to bardzo mało jeśli chodzi o coś naprawdę świetnego na wiele lat, natomiast powinny być lepszym wyborem niż jakieś ccc czy dajśmany. Nie posiadam żadnej pary tego producenta. Zawsze możesz darmowo zwrócić jeśli na żywo okażą się słabe - spróbować warto.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@koprzywa: Są spoko. Nie powiem ze ideał, trochę z nimi trzeba było zrobić ale to dość normalne. Czyli mają podeszwę ze skóry, więc trzeba było dodać zelówki, itp. Jedynym rozczarowaniem jest dla mnie to, że z tyłu stopy, za kostka zaczęły się za szybko wycierać (po roku, a używam ich wiosna-jesień). Nie wiem na ile dobrze są technicznie zaprojektowane i wykonane, ale w porównaniu do podobnych konstrukcyjnie po znacznie większej ilości
@pipsztyk wiesz co kupiłem tamte i służą mi do dzisiaj. Na pewno musisz mieć na uwadze skórzaną podeszwę. A czy za dużo? To zależy czy Ci się podobają. IMO jeszcze w granicach rozsądku jeżeli jakością podchodzą do tego co mam.
@koprzywa: Podobają mi się, ale powiedzmy sobie szczerze że wyglądają jak każde inne sztyblety, które często kosztują o połowę mniej. Zależy mi właśnie na jakości, bo mam dość wyrzucania butów po jednym sezonie ( ͡° ʖ̯ ͡°). Przemyślę jeszcze temat, dziękuję za pomoc!