Wpis z mikrobloga

Mircy,
twierdzę że większość oprawców, katów którzy strzelali polskim patriotom w tył głowy byli narodowości polskiej.

Napisałem też, że stanowiska kierownicze w takim MBW czy Informacji Wojskowej obsadzone były przez sowietów. Twierdzę też, że funkcje niższe, wykonawcze obsadzone były przez osoby narodowości Polskiej, posiadające obywatelstwo Polskie. Jako przykład podałem osobę Jana Młynarska, kata z okresu stalinowskiego.

Tak wiem że nazizm doszedł do władzy drogą demokratyczną a socjalizm Polakom narzucono wbrew woli większości, ale to nie zmienia podstaw tej dyskusji.

@R2D2_z_Sosnowca stawia mi zarzut, gdyż jego zdaniem stawiając takie tezy używam faktów, i on nie może z nimi polemizować, równocześnie zarzuca mi on "plucie i szkalowanie" jego podkreślam JEGO narodu. Szczególnie to mnie #!$%@?ło, bycia Testem jeszcze nikt mi nie zarzucił.

Jak w każdej wojnie domowej, Hiszpanie mordowali Hiszpanów a Rosjanie Rosjan.
Po 44 roku Polacy mordowali Polaków. Najwygodniej jest powiedzieć że to byli komuniści, ale ja nie znam takiej narodowość, tak samo jak nie znam narodowości nazistowskiej.

Uważam że to ciekawy temat do dyskusji, zapraszam.

#historia #4konserwy #neuropa #polityka #prl
Kurtuazyjne wołam @R2D2_z_Sosnowca
Pobierz LowcaAndroidow - Mircy, 
twierdzę że większość oprawców, katów którzy strzelali polsk...
źródło: comment_cchdKZALPQWFYcKFiPwGQN8qc3MmeVV4.jpg
  • 41
@Pawu1on: Nazizm oparty był na twierdzeniu, że istnieje konkretna rasa panów. Komunizm głosił równość, no chyba, że ktoś miał legitymację partyjną, to wtedy był równiejszy. Cel był jeden wymieszać wszystko, zrobić czystki etniczne, wyeliminować element niepewny. Komunizm w założeniu jest ponadnarodowy.

@LowcaAndroidow: A jaka jest twoja prywatna opinia odnośnie niedawnych zajść z pewnym nagrobkiem i napisem kat? Władze komunistyczne były celami ataków "terrorystycznych" szkoda że zawsze kontrwywiad czerwony rozpracowywał tych