Wpis z mikrobloga

Dawno temu któraś mirabelka wrzuciła zdjęcie ceramicznej doniczki w kształcie bulbasaura. Pomyślałam wtedy, że zrobię sobie takiego i oczywiście zapomniałam ( ͡° ʖ̯ ͡°) Dzięki #pokemongo przypomniało mi się i... taaa daaam. Teraz muszę jeszcze kupić jakiegoś kaktusa czy coś żeby była bardziej bulbasaurowata :D
Szkoda mi było użyć mojej modeliny, więc kupiłam masę rzeźbiarską schnącą na powietrzu. Nie był to dobry pomysł bo źle się z tym pracowało i po wyschnięciu trochę popękała i zrobiła się chropowata ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale już jedzie do mnie kilogram modeliny, więc będę mogła coś jeszcze pokombinować (ʘʘ)

#nyanasienudzi #rekodzielo #handmade
Nyana - Dawno temu któraś mirabelka wrzuciła zdjęcie ceramicznej doniczki w kształcie...

źródło: comment_xxVP23S6atAGaOMI3gBY93soBbuTweT1.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@Nyana: Mam koleżankę, która ma krótko mówiąc niezłego zeza. Zamiast coś z tym zrobić, to WSZYSTKIE fotki ma z profilu... zawsze możesz i jego tak ustawić, by nie było tego widać :D
  • Odpowiedz
@MrSzatanek: No proszę, jak ładnie można komuś napisać że zrypał ze zdjęciem :D Specjalnie dla Ciebie wstawiam drugie, na którym jest mniej upośledzony (ale wciąż jest :D)
@cruc: Zazwyczaj potrzeba wyższych temperatur, choć być może są jakieś specjalne do piekarnika. Nie ogarniam za bardzo materiałów innych niż modelina, którą gorąco polecam :)
Nyana - @MrSzatanek: No proszę, jak ładnie można komuś napisać że zrypał ze zdjęciem ...

źródło: comment_n2rOWWMNu37C3dDfwA1tsW31Dve5LdhJ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@MrSzatanek: Pewnie że się da ale nie będę już z nim nic robić bo jak sam zauważyłeś jest upośledzony. I nie chodzi tu tylko o oczy ale całość, ciężko było mi nadać tej masie kształty takie jak chciałam. Plus widzę, że po dwóch dniach schnięcia dalej coś się z nią dzieje i pęka przy łączeniach z głową, więc pewnie całość wyląduje w śmietniku :) dlatego tego olewam i czekam aż
  • Odpowiedz