Wpis z mikrobloga

@TenNorbert, druhu!
Kartka dotarła i całkiem prawdopodobne, że wcześniej niż wczoraj. Wczoraj natomiast bankowo już była w skrzynce. Nie wiem czemu, ale łącząc pismo i zdjęcie owej autorki, da się odczuć niesamowitą sympatię lecącą tyle set kilometrów. Aż ma się ochotę nawiązać kontakt z tą dziewczyną.

Androidowy Google Translate radzi sobie szczątkowo, ale jestem w stanie mniej więcej odkryć co się kryje w wiadomości. Jestem w biegu, więc jeszcze pokombinuję i przycisnę tłumacza ;).

Muszę przyznać, że czuję wielką frajdę tą przesyłką. Pomyśleć, że przez androidową apkę Wykopu i brak możliwości rozpoczęcia nowej wiadomości prywatnej do @TenNorbert, byłbym przegapił coś tak sympatycznego. @wykop nu nu! Zawiodłem się na Was, a ja Wam kartkę kiedyś posłałem.

Wielkie dzięki i wielki ukłon za tę możliwość @TenNorbert !
Polecam tego wykopowicza!

#japonianorberta #japonia
szuwarek-mini - @TenNorbert, druhu!
Kartka dotarła i całkiem prawdopodobne, że wcześ...

źródło: comment_2GCVmUWP7ceOKl82VNF9sJAGQqCzXniv.jpg

Pobierz
  • 12
@szuwarek-mini: Cała przyjemność po mojej stronie :D
Miałem świetną zabawę zbierając te pocztówki :D
Jeśli chcesz to mogę Ci powiedzieć gdzie ona pracuje :D
Mniej więcej wiem co jest na Twojej pocztówce bo @Jonii mi trochę tłumaczył. O ile dobrze pamiętam, to nawet jest tam fragment " jeśli będziesz w Japonii koniecznie wpadnij" albo coś w tym stylu :D
@TenNorbert: albowiem teraz mamy 2016, połowę roku, odłożenie kasy na podróż, zakwaterowanie, wyżywienie i pamiątki dla dwójki osób troszkę potrwa ( ͡° ͜ʖ ͡°) a mamy kilka innych wydatków.