Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Znalazłem ziomka z klasy(już byłej) na zbiorniku xDDD Nie wiem czy wszyscy wiedzą co to zbiornik, powiedzmy że taki fejsbuk dla napaleńców, ludzie wstawiają nagie foty czy z ruchania xD Sam nie mam żadnych fot ani aktywności, konto jedynie do obczajki xD Ale mniejsza. Dawno tam nie byłem i z ciekawości sprawdziłem czy jest ktoś z mojej miejscowości, nieduża mieścina. No i #!$%@? znalazłem xDDDD Po nim to bym się tego na pewno nie spodziewał, gość wieczny prawiczek ale ogolnie spoko ziomek. Zdjęcie twarzy oczywiście zakryte ale kutonga jednak pokazał xD Mimo wszystko wiem na 101% że to on, żadne domysły. No trochę mnie to #!$%@?ło nie powiem :D Oczywiście nie mam zamiaru tego nikomu mówić, zwłaszcza nikomu z byłej klasy bo rozniesie się na pewno a ziomek niech tam sobie siedzi, może w końcu zarucha xD
#tfwnogf #seks #stulejacontent

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 17
@AnonimoweMirkoWyznania: ja kiedyś miałem znajomych z którymi trzymał się mój kumpel, ale miałem ich na fejsie, troche ich kojarzyłem. i kiedyś oglądam live na zbiorniku i coś mi świta, że widziałem już tą kanapę itp...patrzę na fejsa, tak xD a to oni. i jeszcze mieli fotki na profllu jak się walą w dupę itp. w sumie nie wpłynęło mi to na postrzeganie ich bo się kolegujemy nadal
OP: @shaker71: ale wy wszyscy jesteście #!$%@? xD napisałem przecież, że chciałem zobaczyć czy ktoś jest z mojej miejscowości, KTOKOLWIEK a nie ze przegladalem tam mezczyzn


To jest anonimowy komentarz.
Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: sokytsinolop

@AnonimoweMirkoWyznania: jasna sprawa kumplu;)))