Wpis z mikrobloga

@Vitane: @I_try_to_talk_to_you:

Aparat jest dużo lepszy, OnePlusy nie miały nigdy aparatu na poziomie Samsunga.

Samsunga zaczeli wczesniej produkować o rok wiec ma starszy procek Exynos 7420 Octa, który zapewnia wysoką wydajność. Dla kobiety liczy się bardziej wygląd a tu OP3 przegrywa sromotnie nie mówiąc że jest cięższy. Poza tym znając kobiety to dla większości OP3 to jakiś podrzędny chińczyk a Samsung to coś znanego.

Jak jest gdzieś dostępny OP3 to
@Vitane: Masz kobietę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poza tym co dyskwalifikuje Samsunga jeśli chodzi o wydajność? Skoro tak twierdzisz to słucham co nie będzie działało wydajnie na S6?
@Vitane: rozumiem, kult chińczyków na wykopie, NO BO PRZECIEŻ PO CO PRZEPŁACAĆ HEHE I DO TEGO LEPSZE PODZESPOŁY. Nawet wady potraficie przekuć w zalety, a jak ktoś pluje to pewnie wmawiacie sobie, że deszcz pada. Więc:
-ramu może mieć nawet 10 GB, a jak skopany software to i to nie pomoże (patrz iphone)
-lepszy procesor - jak wyżej, równie dobrze mogę powiedzieć, że sgs6 ma 8 rdzeni, a op3 tylko 4
Pobierz
źródło: comment_Mw8bgK2lUlEuPUymjTrgdKfwwnvgaJra.jpg
@budziool: uu ostro, no to lecimy

-soft nie jest skopany, telefon miał co prawda na początku drobne problemy z utrzymaniem programów mimo wolnego ramu ale już to naprawiono i nikt nie narzeka. im więcej ramu tym lepiej, może się doucz do czego on jest a nie mi tu ze srajfonem wyjeżdżasz xD
-popatrz na benchmark zanim zaczniesz się unosić bo się ośmieszasz, op3 ma jakieś 10k więcej punktów
-co ty z
wypalone amoledy jak atlantyda - każdy słyszał, nikt nie widzial


@budziool: ja widziałem, moi znajomi widzieli. Fakt, że wypalenie następuje przy wzmożonej eksploatacji (intensywna gra w Ingress, ostatnio w Pokemon GO, ciągłe siedzenie na Messengerze), ale następuje. Prędzej czy później, w amoledach zaczynają wypalać się piksele. W picrelu wypalony przycisk "OPS" - element interfejsu Ingressa, który jest wyświetlany cały czas podczas gry.
Pobierz
źródło: comment_0cli182eJE8k4MsKrhlHPym2cqI9zZwZ.jpg
@Vitane: "drobne problemy". Skopany i tyle, żadna filozofia.
Jak zwykle żadnych racjonalnych argumentów. Benchmarki już nawet połowa wykopu wyśmiewa, dokładnie ta sama, która nad nimi do nie dawna się spuszczała. Mało kogo to już interesuje, gdy telefon z wyższym wynikiem był w codzinnej pracy taki sam albo nawet wolniejszy od tego z mniejszymi cyferkami. Więc sorry memory, wsadź sobie w tyłek te liczby. iPhone podałem jako przykład, bo ma słabsze podzesopły
Pobierz
źródło: comment_Jg3A2PrqDNAeDx27LgLmxLfRPDsKuYg3.jpg