Wpis z mikrobloga

Co do Samsunga to teraz ma jakiegoś z d--y Grand neo i raczej jest negatywnie do marki nastawiona.


@I_try_to_talk_to_you: nic dziwnego, że jest negatywnie nastawiona. Jak się kupuje gównofon i oszczędza na podzespołach, to tak jest. Jeśli Samsung, to tylko flagowce.
  • Odpowiedz
@Arveit: oczywiście nie zaprzeczam istnieniu takich przypadków, lecz można znaleźć przypadek wszystkiego, prawda? Ja się opieram na tym co czytałem o amoledach i o moich znajomych, którzy użytkują. Mój kumpel ma Note 2, wydanego w 2012 z Amoledem i nic się z nim nie dzieje, nadal tak samo ładnie wyświetla kolory, to samo z S4 kumpla. Więc nie można odrzucać telefonu ze względu na to, bo równie dobrze można odrzucić
  • Odpowiedz
@budziool: jeśli poświęcasz wydajność dla wyglądu to współczuję.

zresztą na cyanogenmodzie są motywy, więc twój argument jest inwalidą :3

a do reszty się nawet nie odnoszę bo albo masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem albo cierpisz na straszne wyparcie i fanbojstwo a w obu przypadkach nie ma sensu ci tego tłumaczyć jeszcze raz. pozdro i z fartem, przynajmniej OP nie jest tak głupi jak wasza dwójka
  • Odpowiedz
@Vitane: no jeśli ktoś tu jest ignorantem w tym wątku to chyba tylko ty, póki co nie przedstawiłeś żadnych racjonalnych argumentów, grasz tylko na emocjach i to wszystko co potrafisz.

jeśli poświęcasz wydajność dla wyglądu to współczuję.
jeśli według ciebie 1k w benchmarku jest widoczne gołym okiem w codziennej pracy, to nic tylko współczuć
nawet 10k nie jest, to o jakim zgorszeniu wydajności ty p--------z?
z resztą od początku widzę, że nie mam do czynienia z poważnym człowiekiem, bo kto używa
  • Odpowiedz
@budziool: sam mam S4 z wypalonymi losowymi pasami, zupełnie nie wiem od czego. Ale sobie go chwalę, bo, wbrew opiniom, jest szybki i się nie wiesza. Nie jestem z tych, co od telefonu oczekują osiągów pecetów.
  • Odpowiedz
@Arveit Ano to właśnie zależy czego się od telefonu wymaga. Ja generalnie nie oglądam benchmarkow totalnie (to tak a propos poprzednich postow), ale korzystając z s4 kumpla szybko zaczynam mieć dość. Jest jednak różnica, chociaż sam mam od dwóch lat tylko oneplus one.
  • Odpowiedz
Moja żona, od dawna fanką appla, "bo takie ładne i takie ładne zdjęcia robią", obecnie posiadaczką 6s, po tym jak przyszedł mój OP3, zaczęła coś po cichu się zastanawiać czy następnego telefonu to nie wziąć jednak z Androidem. OP3 nie jest mega nowatorski, ale budowa sprawia bardzo solidne wrażenie, soft jak dla mnie od początku smigal, miał małe problemy, ale updaty pomogły! Polecalbym każdemu.
  • Odpowiedz