Wpis z mikrobloga

(ʘʘ) Słuchajcie słuchajcie! Co za emocje! Mamy przyklepane domki, kaska wysłana, rezerwacja poszła, więc jak nie przyjedziecie to mnie puścicie z torbami, ale i tak będę tam siedział choćby sam i zajadał się pysznym wędzonym sandaczem! ( ͡ ͜ʖ ͡) Ufam wam i proszę mnie nie zawieść :P

Do rzeczy.

Termin : 23-24-25 Września 2016 (23-25.09.2016)

Lokalizacja : https://goo.gl/maps/H9V2eGZuGmr

Koszt : 100pln od osoby

FORMULARZ REJESTRACYJNY : https://goo.gl/forms/qZFyAolBqC66RlOG2

Będzie możliwość zamówienia jedynej, niepowtarzalnej, wypasionej, koszulki MOTO MIRKA specjalnie zaprojektowanej na to wydarzenie (tylko jak się zgłosi więcej niż 10 osób chętnych).
Będą gadżety wykopowe, motocyklowe i jeszcze jakieś.
Na miejscu można zjeść doskonałą rybkę, mamy zarezerwowanych 5 domków łazienkami i cały wielki plac przed nimi na którym będą się wyczyniały różne atrakcje zlotowe, ognisko, grill, KONKURSY!!!

OSTATECZNYM POTWIERDZENIEM OBECNOŚCI JEST WYPEŁNIENIE FORMULARZA I WPŁACENIE ZALICZKI W WYSOKOŚCU 50 ZŁOTYCH POLSKICH. DANE DO ZALICZKI MOŻNA UZYSKAĆ U MNIE NA PW.

#motocykle #motowyzwanie (nie bić za spam) #motocykl #motocykleboners
b.....u - (ʘ‿ʘ) Słuchajcie słuchajcie! Co za emocje! Mamy przyklepane domki, kaska wy...

źródło: comment_rX6nSkhsVIWplwlDu8FlqBi7JqrJ3tUy.jpg

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
@blubi_su: (przynajmniej u mnie) Twój post wyświetlił mi się na głównej... więc jak widać moderacja dba o reklamę eventu :) Może i ja bym się wybrał... ale pewnie jak coś, to będę się odzywał pod koniec możliwego terminu.
  • Odpowiedz
Mirasy jedzie ktoś z okolic Bielska-Białej? Albo gdzieś na trasie po drodze może się podłączyć? Trochę słabo 300km samemu tyrać :D
  • Odpowiedz
@blubi_su: chętnie bym się zjawił, ale mam poprawki we wrześniu. Można ewentualnie kaucję wycofać, jakbym się jakoś na początku września dowiedział o terminie? Czy już musiałbym szukać zastępstwa na własną rękę?
  • Odpowiedz
@blubi_su: a ja mam pytanie, czy muszę płacić, gdy mieszkam 10 km od zlotu i po prostu każdego dnia sobie tam na miejsce przylecę? wewnętrzna cebula mocno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@blubi_su: dzięki. Zrobione, do zobaczenia! Jakby coś to z powodu bliskości do samego terenu jakieś zaplecze mechaniczne ewentualnie mogę zapewnić :D
  • Odpowiedz