Wpis z mikrobloga

@Czokowoko: Dlatego jak coś drogiego i delikatnego wysyłam to tylko i wyłącznie jako przesyłkę niestandardową. Chyba nie podlega wtedy typowemu sortowaniu. Wtedy nawet karton na rogach nie jest uszkodzony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jegertilbake
@deroo Są takie sytuację, że firma która sprzedaję dany przedmiot ma podpisaną umowę z danym kurierem i nie ma uja nie wyślą innym. Spotkałem się z takim czymś nie raz. Nie było nawet opcji wysłania własnego kuriera po towar. Tak to jest jak jakiś nieogar podpisze umowę z podkurierem, do tego dostanie limity i potem niesie ten krzyż. #bojowkaups
  • Odpowiedz
  • 0
@Czokowoko mi ostatnio pogieli stalowe felgi. Klient nie odebrał i paczka wróciła. Oczywiście zostawiona pod drzwiami bez pokwitowania. Ale już w nowym opakowaniu. Dałem sobie spokój z reklamacją bo tam nie ma w ogóle z kim gadać.
  • Odpowiedz
@Czokowoko: Raz jedyny nieświadomie skorzystałem z ich ekhem 'usług' - paczka doszła po 3 tygodniach bo w międzyczasie ją zgubili a kurier nie pojawiał się mimo ciągłych zapewnień że "jutro będzie" xD
  • Odpowiedz
@jegertilbake: Raz mnie zrobili w ch z kartą tv i więcej z ich usług już nie skorzystałem ale za to przez pół roku na stronie oceniającej kurierów walczyłem by ukazał się mój wpis, za każdym razem przedstawiciel firmy na ten wpis się nie zgadzał.
  • Odpowiedz
@Czokowoko: Ten gosc definitywnie zamowil iphona od chinczykow i kontenerowiec spadl na inny kontenerowiec (bylo sporo takich pryzpadkow), to w sumie nie problem wystarczy zrobic zdjecie i wyslac chinczykowi, oddadza mu pieniadze albo wysla nowu.
  • Odpowiedz