Wpis z mikrobloga

Zegarek Soki 3,15$ + pasek 3,90$ #zegarki #chinskiecuda #aliexpress #itemyzchin Zegarek poza tym że głośno chodzi, wydaje się okay, nie późni, nie wcześni xD od miesiąca ma 0 sekund odchyłu. Oryginalnie miał kiepski parciany pasek. Można go kupić taniej, widziałem za 2,44 zielony i brązowy ale nie było akurat czarnego. Pasek sprawia solidne wrażenie, nie jest tandetny, że to skóra ręki nie dam sobie uciąć, ale wygląda na skórę. Ogólnie po sprawdzeniu paru cebulopasków ten mogę polecić, mam drugi jasny do innego zegarka i też solidny się wydaje. Tutaj jeszcze taniej, bo za 3,70 cebulodolarów.
Pobierz l.....e - Zegarek Soki 3,15$ + pasek 3,90$ #zegarki #chinskiecuda #aliexpress #itemyz...
źródło: comment_48Y2AbmxTQA4rJbOJcCDvygRX5NUM7s3.jpg
  • 12
@lochfyne: mam taki pasek tylko że w tej jaśniejszej wersji. Wczoraj go wywaliłem. Ze skórą to raczej ma niewiele wspólnego. Jakość wykonania też taka sobie. Ja bym raczej nie polecał.
@lochfyne: Chłopie, chwal się czym chcesz. Nie zaatakowałem Cię, tylko zadałem pytanie, nie wiem czemu poczułeś się nim urażony i założyłeś że mam jakiś problem z tym na co wydajesz swoje pieniądze, Twoja sprawa.