Wpis z mikrobloga

Jak chcecie usłyszeć głupią historie to dzisiaj uciekałem z ustawki. Samochodem. Przez pole bo mnie zastawili xD znajome patusy mi opowiedziały co się szykuje i postanowiem wpaść ponagrywać na sadola ale okazało się że przeciwnicy byli zacznie mocniejsi niż ostatnio i wszyscy ratowali się ucieczką w pola i lasy xD w sumie to na początku się z tego śmiałem bo stałem najdalej ale jak mi zastawili auto i wyskoczyli z jakimiś pałkami i młotkami to już mi mina zrzedła :(( na szczęście niczym w akcji jak z filmu bohatersko #!$%@?łem polną drogą a potem polem ihaaaaa
  • 9
@Naku: Najlepsze jak wszyscy potem chowali się po garażach i opowiadali przez jakie knieje to nie #!$%@? :D pszypau tylko bo auto #!$%@? ale o dziwo chyba nic się nie uszkodziło.
@Tutanchanon: Nie zdążyłem nawet telefonu wyciągnąć bo byliśmy na miejscu wcześniej żeby część w kukurydzy się schowała ale oni też postanowili przyjechać wcześniej i #!$%@?ć się w największą grupę samochodem xD komicznie to wyglądało jak część powpadała do rowu