Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć mirki. Jak możecie to wstawcie mi tu parę zdjęć Lasek co mają 5-6/10 i inne oceny. Oceniajcie subiektywnie :) Staram się wyczaic na ile wyglądam, a chciałabym pozostać anonimowa. Wiem, że gusta są różne więc liczę na różnorodność odpowiedzi.
Strzelam, że jestem koło 6/10 więc oscylujcie koło tych ocen.
#przegryw #logikarozowychpaskow #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 40
@AnonimoweMirkoWyznania: bo widzisz... liczy się i twarz i sylwetka i to coś i... parę innych cosiów. ale jeśli chcesz to spłycić do jpg, to proszę:

8/10 - w zależności od makijażu, uśmiechu, poruszania się ocena może ulec zmianie. tu oceniam to co widzę, oceniam zarówno ryzyko jak i potencjał tego co kryje się za jpg.

zejść niżej ze skalą? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
porady na priv są
źródło: comment_1PxC3ESKY0ywg7MeEczSaT4ojtCQAlns.jpg
Loża Mirków się zgadza z tą klasyfikacją???


@Nowa-ja: Sam to nie raz wklejałem, ale z niejednym bym się nie zgodził, chociaż przeskoków o 2 punkty raczej nie widzę.

Natomiast ta skala służy głównie uświadomieniu niektórym, jak oceniać. Wielu ocenia tak, że 1 to kobieta nieatrakcyjna, czyli 1 przypisują na tej skali czwórkom.

Zresztą to powszechna praktyka, przykładowo co do filmów, są ludzie, którym jak się podoba, dają 10, a jak się
@Mordeusz: No właśnie, koniec końców każdy i tak ocenia wobec własnych upodobań. Dla jednego ona będzie 4, dla innego mocną 6. Bez sensu. Można byłoby zrobić ew. ankietę i wyciągnąć średnią.