Wpis z mikrobloga

@kicioch:
mnie najbardziej rozwala to ze wszyscy od razu zarzuacja komus gimboateizm a nie zauwazaja ze przyczyna tego ze istnieja gimboateisci sa sami katolicy ktorzy zmuszaja mlodych ludzi wbrew ich woli do "praktyki", wiele lat temu pamietam ze to byla jedna z najbardziej denerwujacych rzeczy w swiecie, siedzenie co tydzien na mszy i sluchanie smetnych spiewow, gloszenia "prawdy" o duchach itd, oczywiscie moglbym sie wyprowadzic, gdyby nie to ze mialem
  • Odpowiedz
  • 0
@KrakusPL: Polecam nauczyć używać się sarkazmu :)
Miło mi będzie jeśli też nie będziesz nazywał mnie "nie do końca mądrą atencjuszką".
No ale skoro już mnie tak nazwałeś to może chociaż uzasadnij czemu według Ciebie jestem "atencjuszką"? :)
  • Odpowiedz
@Kapitan_Neuropa: Śmieszniejsze jest to, że wielu katolików tu na Wykopie (nawet w tym wątku) wierzy w karmę - hinduistyczny koncept. To się trochę nie gryzie? Czy wierzymy w to co jest dla nas wygodne, w tym przypadku w to, że człowiek czyniący zło prędzej czy później musi dostać kopa od życia.
  • Odpowiedz
  • 0
@prostowniczek: Nigdzie nie napisałam, że ktoś ma racje, ani tym bardziej że ma jakiś immunitet dlatego, że umiera. Tekst w spoilerze jest tylko dla informacji, żeby było wiadome o jaki wpis mi chodzi, nic poza tym.
  • Odpowiedz