Wpis z mikrobloga

Jako że @wykop zaktualizowało ankiety to można w końcu prawilną ankietę przygotować :)

#neuropa #polityka #4konserwy #korwin #kukiz #razem #cbow #cbom #platformaobywatelska #pis #psl #sld #ankieta #twojruch #nowoczesna

Gdyby wybory odbyły się dzisiaj, na kogo byś zagłosował

  • PiS 7.1% (150)
  • PO 3.0% (63)
  • Kukiz 20.9% (443)
  • Nowoczesna 9.2% (194)
  • PSL 0.6% (13)
  • Korwin 45.7% (966)
  • SLD 0.9% (19)
  • Twój Ruch 0.8% (17)
  • Razem 7.2% (152)
  • inna (w komentarzu napisz na kogo) 4.6% (98)

Oddanych głosów: 2115

  • 64
  • Odpowiedz
nie wiem, każdy ma inne wymagania.

@Laaq: Tak czy siak, deskopowa apka ma wszystkie funkcjonalności androidowej i wiele innych, której apka androidowa nie posiada.

Jaki tu jest sens?
  • Odpowiedz
@Goofas: dayum, widzę na na wypoku Korwin nadal stronk :o dziwi mnie, że tak mało ma Nowoczesna i PiS, obie partie rzekomo najliczniej reprezentowane przez tutejszych trolli i spamerów
  • Odpowiedz
Ciężki wybór. Nie mam na kogo głosować, bo w różnych kwestiach popieram różne ugrupowania. Jednak stawiam na kwestie gospodarcze i dlatego... nadal nie ma na kogo głosować z czystym sercem. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jednak najbliżej do KORWiN-u, bo podatki by szły w dół (mam taką nadzieję).
  • Odpowiedz
dziwi mnie, że tak mało ma Nowoczesna i PiS, obie partie rzekomo najliczniej reprezentowane przez tutejszych trolli i spamerów


@Erhard: Widocznie nie ma ich wielu ale są silnie zmotywowani

  • Odpowiedz
Razem <3 Jak pojadę na spotkanie Razem to sobie włosy na fioletowo pofarbuje <3


@Gruszka1992: Niezły spierdoks poszukujący atencji i akceptacji się z ciebie zrobił gościu xD Najpierw jakiś anonimowy heheszkowicz i pomocny konfident by czuć się pomocnym i lubianym, a jak go wyśmiali w necie to szuka akceptacji wśród lewicowych środowisk i maluje włosy na kolorowo by znowu ktoś pogłaskał po główce xD No, ale to twoje życie i
  • Odpowiedz