Wpis z mikrobloga

Jako że @wykop zaktualizowało ankiety to można w końcu prawilną ankietę przygotować :)

#neuropa #polityka #4konserwy #korwin #kukiz #razem #cbow #cbom #platformaobywatelska #pis #psl #sld #ankieta #twojruch #nowoczesna

Gdyby wybory odbyły się dzisiaj, na kogo byś zagłosował

  • PiS 7.1% (150)
  • PO 3.0% (63)
  • Kukiz 20.9% (443)
  • Nowoczesna 9.2% (194)
  • PSL 0.6% (13)
  • Korwin 45.7% (966)
  • SLD 0.9% (19)
  • Twój Ruch 0.8% (17)
  • Razem 7.2% (152)
  • inna (w komentarzu napisz na kogo) 4.6% (98)

Oddanych głosów: 2115

  • 64
  • Odpowiedz
@Goofas: na wykopie zawsze wygrywał korwin i nic tego nigdy nie zmieni, nie ważne jaką głupote wymyśli następnym razem a jak to wyglądało w wyborach to wszyscy wiemy. wydaje mi się że będzie to za #!$%@? nie miarodajne, bo za każdym razem ankieta dotrze do innych użytkowników, z czego połowa i tak zagłosuje dla beki na korwina
@BongoBong: no dlatego mówię, że szkoda twojego czasu, idź na spacer
  • Odpowiedz
Pierwszy raz w swoim życiu, nie wiem na kogo głosować.


@Krs90: zawsze gdy mialem tego typu dylematy myślałem "od końca"

wybierałem na kogo bym na pewno nie zagłosował i tak eliminowałem i wybierałem to, co było najbliższe moim przekonaniom.
  • Odpowiedz
@Laaq: ja czasami zastanawiam się na #!$%@? ludzie wchodzą w jakieś apki jak mogą po prostu na stronę, która jest w wersji mobilnej? Nie znoszę mieć miliona appek, ktore sa zbedne.
  • Odpowiedz
bo jest wygodna?

@Laaq: A mogę otworzyć kilka wpisów/znalezisk w różnych zakładkach jak w pełnoprawnej przeglądarce? Nie? No to nie jest wygodna. Dla mnie to jest podstawowa funkcjonalność.
  • Odpowiedz
  • 0
@intruzzz na telefonie nie jest, a tak poza ankietami niczego nie brakuje.
@push3k-pro niepotrzeba na apce pobieżbie przeglądam wykop, jak chce sobie więcej otworzyć to otwieram na kompie.
  • Odpowiedz
no, a jest? 1/3 rzeczy nie działa, a poza tym co- strona jest jakaś niewygodna? :P

@intruzzz: Dokładnie. Na serwisie deskopowym, jeśli się nie używa jakiejś skopanej przeglądarki działa wszystko.
  • Odpowiedz